Студентам

banner12

Лінкор "Куїн Елізабет" (Queen Elizabeth): характеристики, роки у строю

Двадцяте століття – століття безперервних воєн, громадянських і світових, час стрімких процесів і змін, вік грандіозних звершень, але разом з тим страхітливих подій. Це століття принесло безліч кривавих і жорстоких баталій, в тому числі і морських. Битва при Скагеррак, бій у Ла-Плати, Цусімська битва і оборона Порт-Артура, бій в затоці Лейте, битва... ( подробнее )

Якісне нарощування вій в Оренбурзі

Хто не хоче виглядати красиво? Складно знайти хоча б одну жінку, яка відповість ствердно на це питання. Багато хто в гонитві за привабливістю докладають колосальних зусиль. Але домогтися гарних результатів вдається, на жаль, не кожній представниці слабкої статі. У цій статті розглядаються поради про те, як зробити очі більш виразними. Сучасні засоби

Часто... ( подробнее )

Самодурство - це погано чи дуже погано? Самодури в літературі

Начальники-самодури зустрічаються досить часто. Від них хочеться плакати і сховатися куди-небудь подалі. Наше щастя, якщо є можливість поміняти роботу.

Коли в родині живе самодур, то тут набагато гірше. Від нього не сховатися, не втекти і нічого не зробити. Хоча, розібравшись, на чому ґрунтується самодурство, можна вирішити проблему поведінки... ( подробнее )

Значення прислівника "активно" та синоніми до прилагательному

Нам весь час говорять про те, що треба бути активнішими. В розумінні життєвої позиції. Хтось закликає навіть, страшно сказати, до політичної активності. Тому те, що ми розглянемо сьогодні, це, так би мовити, на злобу дня. У програмі значиться прислівник «активно» та синоніми до нього. А ще досвід підказує, що нам не обійтися без прикметника. Значення... ( подробнее )

Обов'язковий ЄДІ з англійської: з якого року, плюси і мінуси

Останні кілька років в сфері російського освіти йде активна робота над розширенням переліку іспитів, які школярі повинні здати по закінченні 11 класів. Так, питання про те, чи стане ЄДІ з англійської обов'язковим і з якого року, виявився одним з найбільш дискусійних: саме це рішення викликало найбільшу кількість суперечок.

Навіщо потрібен... ( подробнее )

Як виглядала Росія в 1600 році?

У 17-му столітті Росія була ще так званої царської Росією, а події, що відбуваються в той час, дивують сьогоднішніх істориків і тих, хто дізнається історію своєї країни і натикається на цей період. У даній статті зібрані всі значущі і цікаві події, що відбулися на протязі цілого століття, починаючи з самого першого дня 1600 року, 17 століття. Вторгнення... ( подробнее )

Поповнюємо словниковий запас: жандарм — це...

Володимиру Іллічу Ульянову з юності доводилося мати справу з жандармами. Вони часто навідувалися до нього з обшуком: іноді успішно, іноді Леніну вдавалося їх перехитрити. Але хто вони такі? У цій статті розглянуто значення слова "жандарм", його морфологічні характеристики. Також у статті підібрано до нього кілька синонімів. Жандарм — це

Коли... ( подробнее )

Безтурботний – це дбайливий друг або заклопотаний паразит?

Миле і безтурботне дитинство, яке дарують дітям люблячі батьки. Добра пора, де ж ти тепер? Безтурботним і розслаблюючим може бути тільки довгоочікуваний відпустку. Але тільки в одному випадку - він буде таким у того, хто подбав про це ще вчора. Отже, тема сьогоднішньої публікації: "Безтурботний - це людина?"

Значення слова

Значення... ( подробнее )

Поповнюємо словниковий запас: платня — це...

У книгах минулого і позаминулого століть часто зустрічається слово "винагорода". Чи знаєте ви, що воно означає? Яке відношення воно має до іменника "скарга" і дієслова "скаржитися", і чи взагалі? Розберемося у всьому по порядку. Платня — це...

Багатьом буде цікаво значення даного слова. Що таке заробітна плата? З цим питанням звернемося... ( подробнее )

Гросс-адмірал Карл Деніц: біографія, дата і місце народження, кар'єра в Вермахті, Нюрнберзький процес, вирок, дата та причина смерті

Син простого інженера, від батька успадкував аналітичне мислення, Карл Деніц був незалежним, вольовим і вірним принципам людиною. Ці якості разом з умінням чітко слідувати плану, гострим чувствованием перспектив і умінням відстоювати свою думку зробили Деница «фюрером підводних човнів» і наступником Гітлера. Він прожив довге життя і був свідком багатьох... ( подробнее )

banner13