Студентам

banner12

Академік Аркадій Шипунов - знаменитий тульський зброяр: біографія

Руська земля завжди була багата фахівцями різних напрямків. Інженери в Росії в радянські часи були в пошані, а кваліфіковані кадри готувалися в багатьох вузах країни. Одним з тих, кого можна сміливо зарахувати до старої гвардії збройових справ майстрів, є нині покійний Шипунов Аркадій Георгійович. Про його непросту долю і досягнення ми й поговоримо... ( подробнее )

Хімія: назви речовин

Кілька десятків тисяч найважливіших хімічних речовин щільно увійшли в наше життя, одягаючи і обувая, забезпечуючи наш організм корисними елементами, забезпечуючи нам оптимальні умови для життєдіяльності. Масла, луги, кислоти, гази, мінеральні добрива, фарби, пластмаси – лише мала частина продукції, створеної на основі хімічних елементів.Це хімія.... ( подробнее )

Вірші на тему "Нудьгувати - це..."

Нудьгувати – це не завжди погано. Адже якщо до людини випробовуються почуття, що при його відсутності нудно, значить, це справжня дружба чи кохання. Тому у кожного любителя поезії повинні бути в архівах вірші на тему нудьги. Це дозволить в потрібний момент відправити послання того, кому необхідно. Варіантів написання може бути кілька.

Як... ( подробнее )

Троян Надія Вікторівна - Герой Радянського Союзу: біографія, подвиг

Перегортаючи сторінки історії Великої Вітчизняної війни, часом зустрічаєшся з дуже цікавими епізодами. Деякі з них мали колосальне значення в справі перемоги радянського народу над фашизмом. Одним з таких епізодів став подвиг Надії Вікторівни Троян – Героя Радянського Союзу, у воєнні роки бійці партизанського загону, легендарної розвідниці і особистого... ( подробнее )

Хто така інтриганка? Інтриганка - це...

Інтриганка - це жінка, що володіє мистецтвом маніпуляції. Слово часто зустрічається в художній літературі, значно рідше в розмовної мови. Має негативний відтінок. У сьогоднішній статті піде мова про походження та значення слова "інтриганка".

Це іменник має латинські корені. У російську мову прийшло з французької. Інтриганка - іноземне запозичення.... ( подробнее )

Омський юридичний інститут МВС Росії: адреси, факультети, відгуки

Юридичні знання потрібні не тільки для здійснення професійної діяльності, але і в звичайному житті: оформлення угод, майна, транспортних засобів, захист своїх законних прав, укладання договорів з роботодавцями, отримання медичної допомоги та освітніх послуг - все це не обходиться без юридичних нюансів, і якщо їх не знати, то можна постраждати в моральному,... ( подробнее )

Навколишній світ. Тваринництво в нашому краї

"Тваринництво в нашому краї" є однією з тем, яка вивчається в рамках програми з предмету "Навколишній світ", викладеного в четвертому класі загальноосвітньої середньої школи. У цій статті зібрані матеріали, які можуть виявитися корисними і для викладачів, і для дітей.

Як описати особливості тваринництва в нашому краї?

Для того... ( подробнее )

Левелери - це радикальне політичне протягом

Левелери - це партія радикалів в Англії, яка була заснована за часів Англійської революції. Основні їх ідеї зводилися до переходу до республіканської форми правління, встановлення виборчого права по відношенню до всіх осіб чоловічої статі і виданню конституції в письмовому вигляді.Причини виникнення левелерів

Перша громадянська... ( подробнее )

Аналіз вірша "Передбачення" Лермонтова

Фігура М. Ю. Лермонтова є однією з найважливіших сторінок в історії вітчизняної літератури XIX століття. Його твори відрізняються практично невиліковним меланхолією, її пронизують страх і біль. Саме у своїй творчості Лермонтов без страху перед владою заявляв про те, що відбувається в сучасній йому Росії, а також про те, що цілком може статися.

Пророчий... ( подробнее )

Залізисті клітини: будова, функції

Які функції залізистих клітин гідри? А людину? Є відмінність у цій тканині у різних організмів? Які функції залізистих клітин, з чого і як вони побудовані? У яких організмів є такий тип тканини? Для сучасної біології залозисті клітини – дуже цікава тема, що дозволяє скласти якісне уявлення про особливості життєдіяльності організму. Крім того, дослідження... ( подробнее )

banner13