Студентам

banner12

Волгоградський соціально-педагогічний університет (ВГСПУ)

Виховання дітей вимагає до себе особливої уваги не тільки батьків, але й вчителів. Волгоградський соціально-педагогічний університет є «кузнею кадрів» для всіх бажаючих присвятити себе цій нелегкій, але дуже цікавої професії. Щорічно з цього вищого навчального закладу випускається близько тисячі молодих спеціалістів, які відправляються працювати... ( подробнее )

Що таке дослідження, і для чого воно потрібно?

Що таке дослідження? Для чого його проводять, яка потрібна інформація, і де її можна отримати? На всі ці питання слід відповісти по порядку, починаючи з визначення цього слова.Визначення

Що таке дослідження? Перш ніж детально розібрати дане поняття та його складові, слід звернутися до кількох словників за роз'ясненням.

Отже, з... ( подробнее )

Як вивчити біологію для теоретичного або практичного заняття в школі і вузі

Вивчення біології у шкільній програмі приділяється багато уваги, але ще більше в профільних вузах країни. Це розвинена наука, що включає безліч галузей, пов'язаних з вивченням всього живого на планеті. З-за великих обсягів інформації та можливості застосування своїх знань на практиці ця наука дуже ємна. І питання про те, як вивчити біологію, все... ( подробнее )

Лінкор «Нельсон»: історія створення та служби

Лінкор «Нельсон» – головний корабель серії, що складається з двох одиниць, побудований для ВМС Великобританії після Першої світової війни. Судно отримало унікальну компонування – три вежі основного калібру були встановлені в передній частині надбудови. Своєю назвою вона зобов'язана легендарному адміралові Нельсону. Лінкор брав участь у Другій світовій... ( подробнее )

Реформи Генріха 2 в Англії

Король Генріх 2 увійшов в історію Англії як один з могутніх монархів і перший представник династії Плантагенетів, що зійшов на трон. Корона дісталася йому нелегко, проте влада утримати йому вдавалося більше 30 років. Розглянемо основні віхи його правління і детальніше зупинимося на перетвореннях, які провів монарх.

Країна в роки правління

Перш... ( подробнее )

Медичний університет в Барнаулі: загальна інформація й подробиці прийому абітурієнтів

Для того щоб стати першокласним лікарем, потрібно не тільки бажання, але і кваліфіковане освітня установа, що випускає хороших фахівців. Алтайський державний медичний університет в Барнаулі (АГМУ) – один з тих, хто заслужив свій високий статус за багато років з допомогою грамотних педагогів, високотехнологічного устаткування, яке застосовується під... ( подробнее )

Індустріальна цивілізація: характеристика, риси

Коли з'явилися ринкові відносини з початком формування правової держави, почала розвиватися індустріальна цивілізація, яка несла з собою прогрес, фундаментальні права людини, толерантність та інші універсальні цінності.

Етапи

Зустрічі носіїв різних культур раніше були спорадичними, тепер же цивілізації налагодили постійні... ( подробнее )

Дерево рішень: приклад. Алгоритми побудови дерева рішень

Метод дерева рішень - це прекрасний спосіб вибрати стратегію послідовних дій в умовах ризику. Саме ризик тут виступає ключовим словом, оскільки при небезпеці прийняти раціональне рішення дуже складно, а продуманий план допомагає проаналізувати ситуацію.

Дерево прийняття рішень подібно справжньому: у нього є стовбур, гілки і листя. "Стовбур"... ( подробнее )

Що відкрив Ератосфен і в якому році?

У третьому столітті до нашої ери науки перебували в зародковому стані, а людству ще не був відомий термін наукового мислення. Проте численні грецькі дослідники вже почали ставити питання про те, як влаштований світ навколо них, в той час як інші віддавалися воєн або політичних інтриг.

Що відкрив Ератосфен: коротко

В історію,... ( подробнее )

Як у воду опущений: значення і тлумачення фразеологізму

Коли людина сумний, вигляд в нього кепський. Якщо ви будете розуміти значення фразеологізму «як у воду опущений», то у вас знайдеться зайвий образне вираз для позначення зневіри. Тому розглянемо сьогодні стійке словосполучення.Походження

Звичайно, фразеологізми подаровані нам темними часами. В останніх і електрики не було, і освіта... ( подробнее )

banner13