Студентам

banner12

Планета Сатурн: маса, розмір, опис, характеристика

Зоряне небо завжди приваблювало своєю красою романтиків, поетів, художників і закоханих. З незапам'ятних часів люди захоплювалися розсипом зірок і приписували їм особливі магічні властивості.

Древні астрологи, наприклад, зуміли провести паралель між датою народження людини і зіркою, яскраво светившей в цей момент. Вважалося, що вона може... ( подробнее )

Як отримати другу вищу освіту в Спб?

Наявність другої вищої освіти в наше стрімке століття стало практичною необхідністю. У кваліфікованого юриста, який працює в банку і бажає добре розбиратися в тонкощах банківської справи, виникає потреба в додатковому освіті по економіці. А керівник вищої ланки на підприємстві, має вищу освіту за профілем, відчуває необхідність отримання додаткового... ( подробнее )

Поволі - це прислівник. Значення і тлумачення

Якщо коли-то людині вселяли щось обхідним шляхом, то будьте спокійні, він відповість на запитання, поволі – це що за таке дію. Щоб виключити випадковість, ми поговоримо сьогодні про загадкове говіркою.Значення, походження

Уявімо, що є певна річ, яку людині дуже хочеться. Але один або сторонній переконує його в тому, що вона йому... ( подробнее )

Прутський мир: учасники, умови. Легенда про коштовності Катерини

Війна за Азов велася десятиліттями між Росією і Туреччиною. Прутський мир був одним з етапів цього тривалого протистояння. Незважаючи на його умови, втрати Росії були тимчасовими. Вона домоглася свого через двадцять п'ять років. Тоді Азов остаточно увійшов до складу Російської імперії.Результат походу

У 1711 році відбувся похід... ( подробнее )

Сорокін Іван Лукич (1884-1918)

Спочатку Іван Сорокін був військовим фельдшером, але з часом перетворився в головнокомандувача червоних частин на території Північного Кавказу. Коли він загинув, його противник Антон Денікін зізнався, що Радянська Росія в особі цього фельдшера-самородка втратила великого справжнього воєначальника...Військовий фельдшер

В. Л. Сорокін народився... ( подробнее )

Валентина Терешкова: політ у космос, біографія, фото

Її звали Чайкою. Це був її позивний в космосі. А на Землі, на даху її будинку красується флюгер у вигляді цієї птиці. Її особняк знаходиться поруч із Зоряним містечком. У свій час вона змогла самотужки здійснити космічний політ. Вона Валентина Терешкова. Подробиці польоту в космос цієї тендітної жінки читайте у статті.Важке воєнне дитинство

Біографія... ( подробнее )

Надія - це що таке? Значення і синонім слова

Часто можна чути фразу: «Я на вас сподіваюся». Але що це означає? Розберемо іменник «надія». Це наш об'єкт дослідження сьогодні.Походження

Іменник це хоча і книжне, але воно не в честі у тих, хто говорить про серйозні речі. Візьмемо фразу «Доктор, я на вас сподіваюся, ви – мій єдиний порятунок». І тут важко зрозуміти, чи то говорить... ( подробнее )

Що таке этологический критерій виду

Сучасна біологія, розглядаючи методики класифікації життя на нашій планеті, користується кількома основними термінами, один з яких – вид. Ця організаційна форма не менш важлива, ніж клітина, організм, біоценоз. При цьому особливу увагу вчені приділяють процесу впізнавання партнера свого виду. Відомо, що всередині виду особини мають генетичну схожість,... ( подробнее )

Сігурд Змееглазый - гідний син свого батька

Сігурд Рагнарссон Змееглазый – образ добродушного вікінга, в давньоскандинавське піснях і сагах про нього розповідали мало, але з любов'ю і захопленим трепетом відгукувалися про його прославлених батьків.Хто такий Сігурд Змееглазый?

Він був молодшим сином невгамовного вікінга-пірата Рагнара Лодброка, прославленого в сагах і піснях Скандинавії.... ( подробнее )

Наламати дров: значення фразеологізму, походження, синоніми

Неможливо уявити російську мову без відомих крилатих висловів. "Бити байдики", "ні зги не видно", "сісти в калюжу", "наламати дров" - все це фразеологізми.

Такі стійкі вирази існують в кожній мові. Вони прикрашають мова, роблять її різноманітніше, багатше. Значення більшості фразеологізмів неможливо зрозуміти, не знаючи їх походження. Це... ( подробнее )

banner13