Студентам

banner12

Список внз Армавіра: державні і приватні

В Армавірі велика кількість приватних вишів, а також відкрито багато філій навчальних закладів з інших регіонів. Найбільшим державним вищим навчальним закладом міста є педагогічний університет. Державні заклади надають іногороднім студентам місця в гуртожитку, також тільки державні вузи мають бюджетні місця.

Армавірський державний педагогічний... ( подробнее )

Що таке гімназія, визначення, особливості, переваги. Відміну від інших типів навчальних закладів

Для кожного батька особливу роль грає той навчальний заклад, у якому дитина буде отримувати свою освіту. Звичайно, престижна школа з сильним викладацьким складом ще не є путівкою в щасливе життя успішної людини, але стане непоганим стартом. Адже особливу важливість мають не тільки отримані знання, але і вміння домагатися свого, ставити мету і прикладати... ( подробнее )

Хто знає, що таке корчага?

Які асоціації виникають у вас, коли ви чуєте слово "корчага"? У кого-то це Павка Корчагін з "Як гартувалася сталь" Миколи Островського. У інших щось старовинне і не зовсім зрозуміле. З цієї статті ви дізнаєтеся, що таке корчага, до якої частини мови належить слово, якими морфологічними ознаками характеризується. Крім цього, ми спробуємо підібрати... ( подробнее )

Площа Туркменістану: багата пустеля

Туркменістан (Туркменія) – країна, розташована на південному заході регіону, іменованого Середньою Азією, континенту Євразія. Площа Туркменістану обмежена: з заходу – водами південної акваторії Каспійського моря, з північного заходу- територією Казахстану, з півночі і північного сходу від країни знаходиться Узбекистан, на південному заході – Афганістан,... ( подробнее )

Звернення в англійській мові: форми, правила написання, приклади

З одного боку може здатися, що звернення в англійській мові не надто складні: містер, місіс, міс. Однак і тут є свої труднощі, які не варто випускати з уваги, а, навпаки, розібрати і зрозуміти всі тонкощі англійських звернень.

Згадайте, як по-різному ви можете звертатися до людей у російській мові. Адже від того, як ви до них звертаєтесь,... ( подробнее )

Комерційний ризик - це що таке? Поняття, причини виникнення

Діяльність будь-якого підприємця завжди зв'язана з комерційним ризиком. Це обумовлюється тим, що практично всі управлінські рішення суб'єкт завжди приймає в умовах невизначеності – з декількох варіантів він повинен вибрати тільки один, економічно вигідний для нього.

Ризик – один з неминучих і вкрай важливих компонентів будь-якої підприємницької... ( подробнее )

План проведення уроку. Відкритий урок в школі

План проведення уроку передбачає певну послідовність дій, які дозволяють педагогу досягати поставлених цілей і завдань. Їх список, в залежності від теми і віку дітей, може відрізнятися. Але урок є основною формою організації освітньої та виховної діяльності в школі.

Форми уроків

Цілі заняття можуть бути різними. Тому в сучасній... ( подробнее )

Як взаємодіють нервова і гуморальна регуляції? Єдність і відмінні особливості

Людський організм перебуває в постійній взаємодії з навколишнім середовищем. У такому ж взаємодії знаходяться і процеси всередині нього. Регулювання всіх процесів в організмі, функціонування клітин, тканин і органів контролюється нервовою і гуморальною механізмами регуляції. Навіщо людині потрібні ці механізми?

Перш ніж розібратися, як... ( подробнее )

Які були в СРСР токарні верстати?

Люди з XVIII століття замість ручної праці почали використовувати машини для виробництва. Вони працювали на пару, потім у XX столітті перейшли на електроенергію. Машинне виробництво набагато полегшує життя людей, роблячи всю складну роботу за них, тому людство з кожним роком модернізує техніку. Однією з найважливіших машин є токарний верстат. СРСР... ( подробнее )

Медична біотехнологія: опис, цілі і завдання, приклади

Медична біотехнологія – це нове слово, сучасний етап розвитку людства. Небачені раніше розробки дозволяють піднімати людину на наступну ступінь соціальної еволюції. Адже вони дозволяють кардинальним чином змінювати вектор розвитку. Щоб не обмежуватися загальними фразами, оповідання статті буде вестися на підставі даних, наданих РНПЦ трансфузіології... ( подробнее )

banner13