Студентам

banner12

Старша сестра Петра 1: ім'я, біографія

Як звали сестру Петра 1? Яку роль вона зіграла в історії? І як ця жінка опинилася у владі?

У травні 1682 року стався стрілецький бунт. Його учасники, підбурювані Милославскими, зажадали воцаріння сестри майбутнього реформатора. Бояри, побоюючись повторного погрому, погодилися. Так сестра Петра 1 звалила на свої плечі тягар уряду. А після... ( подробнее )

Характер наисквернейший - це який?

Кожній людині доводилося стикатися з неприємними людьми, що демонструють хамство або агресію. Психологи давно помітили, що в основі такої поведінки лежить одна і та ж закономірність. Однак чим би не були обумовлені їх вчинки, від людей з поганим характером усі намагаються триматися подалі.

Пасивна агресія

Один з наисквернейших... ( подробнее )

Як поєднати роботу і навчання? Поради та рекомендації

Питання, що стосується того, як поєднати роботу і навчання, є актуальним для багатьох сучасних студентів. Стипендії маленькі, батьки можуть і зовсім не допомагати, а гроші потрібні. Доводиться працевлаштовуватися, і встигати не тільки заробляти, але і вчитися. Як же впоратися з таким навантаженням? Про це зараз мова і піде.

Відмова від... ( подробнее )

Віруси, бактеріофаги: будова та опис

Ця стаття, немов доповідь з біології для 5 класу про віруси бактериофагах, допоможе читачеві дізнатися основну інформацію про даних позаклітинних формах життя. Тут ми розглянемо їх таксономічне розташування, особливості будови і життєдіяльності, прояві себе при взаємодії з бактеріями і т. д.Введення

Всім відомо, що універсальним... ( подробнее )

Що таке Південний тропік? Через які країни і міста він проходить? Головні особливості тропічного клімату

Карта нашої планети покрита мережею тонких уявних ліній – паралелей, меридіанів, екватора, тропіків і полярних кіл. У цій статті ми докладно розповімо про те, що таке Південний тропік, що це за лінія, через які країни і географічні об'єкти вона проходить. Земля і її «розмітка»

Перш ніж почати розповідь про Південному тропике, не зайвим... ( подробнее )

Хрестоцвіті: формула квітки, характерні риси та значення рослин сімейства

Капуста, редис, гірчиця, грицики... Як ви думаєте, що об'єднує всі ці рослини? Правильна відповідь - будова квітки. Хрестоцвіті, формула квітки і загальна характеристика яких представлені в нашій статті, широко поширені в природі і вирощуються в якості культурних рослин. Які особливості цих рослин? Давайте розберемося разом. Загальна характеристика

Сімейство... ( подробнее )

Манчестерський університет в Москві: адреси, факультети, як вчинити

Манчестерський університет в Росії представлений Московської вищої школи соціальних та економічних наук – освітнім закладом міжнародного рівня. Під керівництвом Теодора Шаніна школа випустила понад 5000 випускників, які здобули впевненість у собі, поповнили і розширили свій інтелектуальний запас і просунулися вгору по кар'єрних сходах.

Манчестерський... ( подробнее )

У британських колоніях лоялісти - це...

Війна за незалежність у США 1775-1783 рр. це не тільки боротьба колоній з метрополією. Розкол стався ще і в співтоваристві колоністів. Намітилися протиборчі сторони назвали патріотами і лоялістами. Про те, хто це такі, чиї інтереси виражали, чого домагалися, піде мова в статті.

Лоялісти – це...

Британська імперія чинила свій... ( подробнее )

Що таке фаворит? Значення слова "фаворит"

Що таке "Фаворит"? Це історичний роман Валентина Пікуля. Так називається один із творів Діка Френсіса. Що таке «фаворит»? Це слово, яке використовується, коли йдеться про людину, який користується прихильністю впливової особи.

Фаворитизм

Питання: «Що таке фаворит?» - не зовсім коректний. Адже так зазвичай називають особа живе.... ( подробнее )

Що значить "годинку в радість": значення фрази

Російська культура – об'єкт, гідний уваги. А різні субкультури – так взагалі ласа тема. У цій статті буде розглянуто найцікавіше явище розмовної російської мови, а точніше – тюремний жаргон. Цей аспект тюремній реальності відображає здатність російської літературної мови зазнавати численні видозміни (переосмислення, переоформлення, метафоризація,... ( подробнее )

banner13