Студентам

banner12

Як вивчити вірменська мова: поради та рекомендації

Вірменська мова є однією з найдавніших у світі. Він відрізняється красою та своєрідністю звучання. Вірменською мовою говорить більше 6 мільйонів чоловік. Мова живе і розвивається під впливом сучасної культури. Якщо ви вирішили вивчити вірменську мову з нуля, вам необхідно слідувати порадам, даними в представленій статті. Для чого вчити вірменську... ( подробнее )

Географія Росії. Скільки морів і океанів, що омивають береги країни?

Протягом як мінімум триста років Росія є великою морською державою, чий флот заслужив право вважатися одним з кращих в світі. У зв'язку з цим питання про те, скільки морів і океанів, що омивають Росію, зовсім не випадкове, адже в багатьох російських регіонах економіка пов'язана з морем, а національна безпека забезпечується з урахуванням саме прибережного... ( подробнее )

Оперативно-службова діяльність органів: види, засади і принципи

Будь-яка держава, так чи інакше, має встановлений апарат управління в рамках прописаного законодавства, за допомогою якого здійснюється управлінська діяльність, поширювана територіально на всі рівні його функціонування. Відповідно, уряд кожної держави має в своєму підпорядкуванні ряд міністерств і служб, які дають змогу своєчасно і якісно реагувати... ( подробнее )

Столбовский світ зі Швецією: причини війни та умови світу

Столбовский світ зі Швецією 1617 року став фінальним акордом російсько-шведської війни, що тривала більше п'яти років. Самі переговори тривали кілька місяців, ні Росія, ні Швеція не хотіли йти на компроміс у своїх вимогах. Політична обстановка

Зі смертю Федорова Івановича, останнього царя з династії Рюриковичів, у 1598 році почалися важкі... ( подробнее )

Слобода – це спосіб життя

Часто в повсякденному житті ми зустрічаємо слова і поняття, які вийшли із сучасного лексикону. До слів, від яких так і віє старовиною, відноситься «слобода». Це поняття активно вживалося в Росії ще до революції 1917 року. «Хлопець з слобідки» – такий вислів часто можна було почути в ті часи. Що означає слово «слобода»?

Цим словом позначали... ( подробнее )

Факультетська терапія: визначення та завдання

Факультетська терапія – один із головних клінічних курсів. Він поєднує в собі медичні теорію і практику і вводить студентів у великий спорт – справжню клініку. Головна задача всіх кафедр факультетської терапії у медичних університетах – навчити студентів найважливішою лікарської компетенції – клінічному мисленню. Без вміння мислити з високою клінічної... ( подробнее )

Препарувати — це: значення слова

Російська мова дивно багатий, тому часом не кожен носій мови, який, здавалося б, добре знає російську, може дати окремому слову визначення або пояснити, що значить. Препарувати — це один з таких термінів. Звідки це слово прийшло в російську мову? Для яких цілей воно використовується? Які його особливості? Дізнайтеся докладніше далі. Перше значення

Отже,... ( подробнее )

Що значить експлуатувати? Значення, синоніми та приклади

Що значить експлуатувати? Складне питання. З одного боку, начебто зрозуміло, що, коли людину нещадно використовують, з ним обходяться не дуже справедливо. Важко іншого – відрізнити звичайну роботу від експлуатації або дружбу від експлуатації, або що завгодно від експлуатації. Про це і поговоримо сьогодні. Значення дієслова

Звичайно,... ( подробнее )

Дата заснування Росії як держави

Коли ж вперше людство дізналося про Росію? Хто був її засновником? Яка дата основи Росії? Вперше згадка про державу з'явилося в літописах у Х столітті. У мемуарах візантійського царя Костянтина Багрянородного в основному розповідається про церемоніях, що відбувалися в державі і про те, як їм управляли.

Наші літописці-співвітчизники згадали... ( подробнее )

Яка кислота роз'їдає метал. Основні варіанти

Багатьом цікаво знати, яка кислота роз'їдає метал. Для цієї мети підійдуть практично всі кислоти - вони надають руйнівну дію різної сили на будь-яку поверхню. Є багато рецептів розчинення металу, але популярні методи підходять не всім. Кому-то потрібно розділити аркуш стали на дві частини без болгарки, а іншого - за пару днів проробити дірку в паркані.... ( подробнее )

banner13