Студентам

banner12

Географія. У яких півкулях розташована Росія

Те, в яких півкулях розташована Росія, накладає незгладимий відбиток на її клімат, екологічну обстановку і, як наслідок, економічний розвиток. Серед учених є усталена думка, що північне положення країни вплинуло також і на її політичний устрій. У будь-якому випадку варто уточнити, яка частина Росії розташована в Західній півкулі.

Захід... ( подробнее )

Викриваючого - це той, хто любить правду. Значення, синоніми і тлумачення

Правда – це важко, причому майже завжди. Але існують на світі люди, які народжені з підвищеним почуттям справедливості. Для них говорити правду і дихати – синоніми. Проблема тільки в тому, що правда у кожного своя. Поговоримо сьогодні про те, хто такий викривав. Це наш сьогоднішній предмет дослідження.Етимологія: лик, особа, личина

Добре,... ( подробнее )

Гиалоплазма - це рідка середовище клітини, що об'єднує її компоненти

У даній статті ми розглянемо будову і функції гиалоплазмы. Ознайомимося з її структурними компонентами і виконуваними ними завданнями, розберемо суть їх взаємодії всередині клітини.Ознайомлення з поняттям

Гиалоплазма – це водний розчин, середовище всередині клітини, що включає в себе всі її вміст, а конкретно її структурні елементи.... ( подробнее )

Чому білки називають білкою? Відповіді на всі питання

Майже кожному, хто любить гуляти по лісі, хоч раз траплялася удача побачити білку. Цей цікавий звір знаком як дорослим, так і зовсім маленьким дітям. За що його всі так люблять? Руді, пухнасті, вони спритно, бігають по деревах, знову і знову перестрибуючи з гілки на гілку. Дуже цікаво спостерігати за їх своєрідною грою. Хочеться дізнатися про цих... ( подробнее )

Що вивчає історія Середніх віків? Тимчасові рамки і найважливіші події Середньовіччя

Що вивчає історія Середніх віків? Щоб сформувати уявлення про суть питання необхідно ознайомитися з предметом її вивчення, періодизацією основних подій, що відбулися в цей відрізок історії людства, і різних точок зору на розглянутий період.

Термін «Середні віки»

Цей термін (а якщо ще точніше, «Середній вік») виник в Італії.... ( подробнее )

П'ятиденка в школі: плюси і мінуси, вимоги законодавства

Питання про необхідність впровадження п'ятиденки в школи кожен рік стає все гостріше. Це пов'язано з тим, що одного вихідного дня для школярів недостатньо. У 2018 році, можливо, вступить в силу новий закон, згідно з яким школи перейдуть на п'ятиденний робочий тиждень. Однак у будь-якому випадку у керівників навчальних закладів залишається право вирішувати... ( подробнее )

Поява знаті і нерівності. Перехід від родової общини до сусідської

Людину завжди цікавило питання появи нерівності і знаті в суспільстві. Він займав уми мислителів, над ним роздумували великі філософи. З історії кожному відомо, що перші людські громади не знали нерівності. Що послужило причиною його зародження? Без археологічних досліджень вчені не змогли отримати відповідь на це питання. Отже, яка історія появи... ( подробнее )

Досліди з біології в домашніх умовах

Відчути себе чарівником може кожен школяр. І для цього зовсім не потрібна машина часу, чарівна паличка, килим-літак або ще який-небудь казковий «гаджет». Достатньо володіти допитливим розумом і уважно слухати вчителя на уроках. Увазі юних обдарувань-біологів ми пропонуємо добірку дослідів з біології для 5 класу з описом їх проведення в домашніх умовах.

Досліди... ( подробнее )

Алтайська академія гостинності: чому в ній навчають?

Часто молоді люди обирають професійну освіту після школи, зважаючи на те, що попит на пропоновані спеціальності завжди є, термін навчання коротше. У підсумку, коли однокласники, які обрали вища освіта, лише переходять на другий курс, випускники професійних установ вже можуть мати хорошу роботу і дохід.

У Барнаулі є багато таких організацій,... ( подробнее )

Санкт-Петербурзький гуманітарний університет профспілок: прохідний бал, факультети і спеціальності, відгуки

Всі батьки турбуються про майбутнє своїх дітей. Коли приходить час вибирати вуз, мами і тата починають шукати найкращі варіанти. Під розгляд потрапляють різні вищі навчальні заклади. Часто серед них значиться і гуманітарний університет профспілок, розташований в Санкт-Петербурзі (СПбГУП). Це молодий вуз з перспективним майбутнім. Його роботу позитивно... ( подробнее )

banner13