Студентам

banner12

Балда: значення і тлумачення слова

Коли ми щось робимо не так, нам зазвичай кричать: «Що ти робиш, балда!». Значення слова, яким нас іменують у разі провалу, ми знаємо без словника. Але все-таки іноді можна навести як докази особистий досвід, тому доводиться звертатися до книжок. Розберемо сьогодні сенс слова «балда» і різні культурні тонкощі, пов'язаними з ним. Значення

Батьківщина... ( подробнее )

Чому культуру називають " другою природою?

У давні часи, коли люди жили серед дикої природи, їм ще не було знайоме поняття «культура». Але з часом люди розвивалися, отримували нові знання, вдосконалювали світ навколо себе. Таким чином, в життя увійшла культура, що представляє собою судження про життя, сукупність досягнень людства. Деякі не знають, чому культуру називають " другою природою.... ( подробнее )

Мальок — це стадія розвитку риби

Стадії розвитку, які зазнає риба для досягнення дорослого віку, діляться на ембріональний і постэмбриональный періоди. Можна позначити їх як стадії ікринки і малька. Ці два процеси пов'язані між собою, і від будови зародка, природно, залежить будова личинки риби. Таким чином, логічно буде почати з моменту запліднення яйцеклітини спермием – з чого... ( подробнее )

Що вимірюється у ватах: визначення

Ват - одна з одиниць вимірювання потужності. Міжнародне позначення ват - W, а російською мовою - "Вт". Зараз цей параметр вимірювання енергії широко використовується в різних механізмах - від побутових пристосувань до складних технічних конструкцій. Історія

Одиниця виміру ват була названа на честь Джеймса Уатта - шотландського інженера,... ( подробнее )

Хімічні властивості цинку та його сполук

Цинк є типовим представником групи металевих елементів і володіє всім спектром їх характеристик: металевим блиском, високою електро - і теплопровідністю. Однак хімічні властивості цинку дещо відрізняються від основних реакцій, властивих більшості металів. Елемент при певних умовах може вести себе як металоїд, наприклад, реагувати з лугами. Таке явище... ( подробнее )

Вантаж - це що таке? Значення, синоніми і тлумачення

Наш сьогоднішній термін асоціюється у багатьох з тягарем не без підстав. У нього два значення, які ми розглянемо. До зони нашої уваги потрапив питання про те, що таке тягар. Цим іменником і займемося.

Значення

Нікому, мабуть, в голову не приходить те, наскільки важко сформулювати узагальнене лексичне значення слова. До нашого... ( подробнее )

Катагенез - це спрощення будови організму

Еволюція йде різними шляхами. Це показало вивчення філогенезу тваринного світу. Один з напрямків еволюції – біологічний прогрес. Як відрізнити прогрес від регресу? І чи завжди регрес веде до скорочення чисельності виду? Біологічний прогрес в еволюції

Ознаками біологічного прогресу виду є: Збільшення кількості особин. Виникнення нових підвидів,... ( подробнее )

Підхід - це що? Значення та тлумачення слова

Слово, яке ми сьогодні розглянемо, - багатозначне. Тому смислів у нього достатньо. Але ми не будемо розпорошуватися і зосередимося на найважливішому. «Підхід» – це наш об'єкт дослідження. Розглянемо значення, синоніми та приклади. Значення

Треба сказати, що слово до жаху багатозначне, особливо якщо іменник порівняти з дієсловом «підійти».... ( подробнее )

Що таке фаєр? Субкультура і модне чудове шоу

Ті, хто більш або менш знає англійську мову, на питання: «Що таке фаєр?» - скажуть: «Вогонь». І не помиляться. Слово перекладається дослівно саме так, сталося воно від прагерманской форми fuir, в 13-му столітті від неї утворилось англійське слово fier, а сучасне написання fire остаточно сформувалося лише в 17-му столітті. Так що таке фаєр, які ще... ( подробнее )

Значення слова "плем'я". Причини появи племен

Життя на Землі зародилося дуже давно, а саме близько 3,7 мільярда років тому. Еволюція продовжується і сьогодні. Людина не стоїть на місці і постійно розвивається. Сьогодні ми живемо в сучасному суспільстві, а в давні часи люди існували племенами. Однак і такі союзи з'явилися не одразу, а лише через деякий час після зародження людини. Яке значення... ( подробнее )

banner13