Як поступити в МГУ: факультети, вартість навчання


Опубликованно 10.07.2018 01:30

Як поступити в МГУ: факультети, вартість навчання

Московський державний університет по праву вважається найбільш престижним навчальним закладом Росії. Щорічно тисячі абітурієнтів бажають стати студентами МДУ імені Ломоносова. Секрет криється і в висококваліфікованих викладачів, які входять до викладацький штаб, і в багатій історії університету, а також у високій оцінці диплома МДУ на трудовому ринку. Поступити в МГУ як на програми бакалаврату, так і в магістратуру та аспірантуру нелегко, проте, більшість абітурієнтів вважають, що воно того варто. Щорічно конкурс на місце на програми підготовки бакалаврів і магістрів лише зростає.

Факультети МГУ

В структуру університету входить понад 30 інститутів та факультетів. Серед факультетів МДУ є: економічний факультет; юридичний; факультет політології; вища школа телебачення; факультет мистецтв; геологічний; механіко-математичний і багато інших.

Кожен факультет університету наділений власною багатою історією. Наприклад, історія журфаку МДУ почалася в далекому 1947 році, коли факультет вперше відкрив свої двері як відділення журналістики тоді ще у складі філологічного факультету. А всього через 5 років відділення було перетворено в самостійний факультет. Прохідні бали

Поступити в МГУ, як і більшість російських вишів, абітурієнти мають можливість за допомогою балів ЄДІ. Прохідні бали 2017 року були опубліковані на офіційному сайті університету в спеціальному розділі для вступників.

Ось деякі з прохідних балів на програми бакалаврату МДУ в 2017 році: на програму історії мистецтв, реалізовану на історичному факультеті, прохідний бал залишив 335 з 400 можливих; на програму клінічної психології, реалізовану на базі факультету психології, прохідний бал становив 329 з 400 можливих; на факультет журналістики прохідний бал - 346; на напрям «Лікувальна справа» факультету фундаментальної медицини прохідний бал склав 469 з 500 можливих.

Варто зазначити, що вищевказані прохідні бали були дійсні для вступу на бюджетну основу навчання.

Для кожного факультету МДУ є перелік ЄДІ, які потрібно здати для вступу на програми підготовки даного факультету. Крім того, на ряд програм необхідно також складати додаткові вступні іспити, приміром, на факультет журналістики. Вартість навчання

На програми бакалавріату та магістратури МДУ чинити (як на бюджетну основу, так і на платну) можна паралельно, щоб збільшити свої шанси отримати студентський квиток університету. Прохідні бали на платну основу навчання істотно нижче.

Вартість навчання на філологічному факультеті на рівні підготовки бакалавра становить 325 000 рублів, за рік навчання у магістратурі доведеться заплатити від 190 000 до 325 000 рублів залежно від напрямку. Вартість навчання на бакалавріаті юридичного факультету складає 350 000 рублів, в магістратурі рік навчання коштує 325 000 рублів.

Вартість навчання на факультеті мистецтв становить 330 000 рублів. На бакалавраті вищої школи бізнесу навчання коштує 400 000 рублів в рік. Магістратура на факультеті вищої школи бізнесу коштує 350 000 рублів в рік. Вартість навчання на бакалавріаті вищої школи перекладу становить 325 000 рублів в рік. Студенти МДУ, які навчаються на платній основі факультету московської школи економіки повинні оплачувати 380 000 рублів в рік: як на бакалавраті, так і в магістратурі. Вартість, зазначена в договорі між студентом і університетом, не змінюється протягом усього терміну навчання. День відкритих дверей в МДУ

Щорічно університет проводить дні відкритих дверей. Абітурієнти мають можливість відвідати цікавлять їх факультети, поспілкуватися зі студентами і викладачами. Дні відкритих дверей в МДУ проводяться згідно з розкладом, вказаною на офіційному сайті навчального закладу. Інформацію також можна знайти в розділі для вступників кожного окремого факультету.

Для кожного факультету МДУ визначена своя дата проведення дня відкритих дверей, крім того, дні відкритих дверей, які проводяться для всіх абітурієнтів, записуються. Відео доступні для перегляду всім бажаючим на офіційному сайті університету. Підготовка до вступу

МДУ пропонує абітурієнтам спеціальні курси довузівської підготовки, спрямовані на навчання абітурієнтів для успішної здачі ЄДІ, а також додаткових вступних випробувань.

Загальноуніверситетські курси для підготовки до вступу на факультети МГУ розраховані на школярів, які навчаються в 9,10,11 класах. Для вступу на курси, школярам необхідно пройти вступне тестування, яке визначає їх рівень підготовки. Крім того, кожен окремий факультет університету має власні підготовчі курси.

Приміром, механіко-математичний факультет пропонує наступні підготовчі програми: малий мехмат; вечірня математична школа; літня школа малого мехмату.

Фізичний факультет пропонує вечірню фізичну школу для учнів. На даних курсах школярі можуть підтягти знання з фізики, а також підготуватися до успішної здачі ЄДІ. Хімічний факультет створив школу юного хіміка для підготовки школярів до іспитів з хімії. Для того щоб успішно вступити в МДУ, так і інші вищі навчальні заклади, повний перелік курсів довузівської підготовки можна знайти на офіційному сайті університету сайті факультетів та інститутів. Приймальна комісія

Для того щоб поступити в МГУ: як на програми бакалаврату, так і магістратури, спеціалітету, аспірантури, необхідно вчасно подати документи в приймальну комісію університету.

Головою центральної приймальної комісії є ректор університету Садовничий Ст. А. Приймальна комісія розташовується в головній будівлі МДУ. Філії факультетів розташовуються в їх корпусах, адреси і телефони приймальних комісій викладені на офіційному сайті університету.

Поступити в МГУ як на бакалаврат, так і в магістратуру, цілком можливо. Старанна підготовка, велике бажання допоможуть здійснити мрію кожного абітурієнта. Велика кількість напрямів підготовки фахівців, професійні педагоги і хороша оснащеність факультетів дозволяють МДУ випускати висококласних фахівців, які цінуються на трудовому ринку як в Росії, так і за кордоном. Автор: Еліна Мва 8 Липня, 2018


banner14

Категория: Студентам