Навчання на юридичному факультеті Санкт-Петербурзького державного університету


Опубликованно 11.07.2018 10:52

Навчання на юридичному факультеті Санкт-Петербурзького державного університету

Юридичний факультет Санкт-Петербурзького державного університету - один із самих знаменитих юридичних факультетів Росії. Його випускниками були В. о. Путін - діючий президент РФ, Д. А. Медведєв - прем'єр-міністр Росії, навіть сам ректор Спбду закінчив саме юридичний факультет університету і довгий час був його деканом.

Кафедри на факультеті

Навчання на юридичному факультеті СПбГУ проходить перші 2 курсу за загальною програмою, яка є основною для всіх майбутніх юристів. Далі, в залежності від академічного рейтингу і бажання, студенти розділяться на декілька напрямків навчання. Кожен напрямок включає в себе кілька кафедр.

Всього на юридичному факультеті Санкт-Петербурзького державного університету працює 12 кафедр, серед них: кафедра кримінального права; кафедра комерційного права та інші.

Всі студенти при написанні випускної кваліфікаційної роботи працюють в союзі зі своїм науковим керівником, що представляє одну з кафедр факультету. Крім того, курсові роботи студенти пишуть також на одній, обраній ними кафедрі факультету. Викладачі

На факультеті СПбГУ працюють відомі і видатні викладачі з різних юридичних дисциплін. Більшість з них є професорами, доцентами та кандидатами наук. На офіційному сайті юрфаку Спбду є повний список всього викладацького штабу з представленої біографією кожного педагога.

Лекції на юридичному факультеті також читав і прем'єр-міністр РФ Д. А. Медведєв. Крім того, Спбду часто запрошує видатних діячів з юридичної галузі для відкритих лекцій на факультеті. Надходження на юрфак Спбду

Щорічно тисячі абітурієнтів виявляють бажання вступити на програми бакалаврату, магістратури та аспірантури юридичного факультету.

Для того щоб вступити на бакалаврат, в приймальну комісію необхідно подати весь пакет документів у встановлений університетом термін. Для вступу необхідно успішно здати ЄДІ з історії, російської мови. Прохідні бали на юрфак Спбду позначені 65 балами по кожному предмету, однак для того щоб вступити на бюджетну основу навчання необхідно набрати не менше 87 балів по кожному предмету. Прохідні бали на бюджетну основу на юридичному факультеті одні з найвищих.

Вартість навчання на бакалавріаті становить 320 000 рублів за один навчальний рік. Кожен рік вартість навчання може трохи варіюватися. Студентська рада

На базі юридичного факультету Санкт-Петербурзького державного університету працює студентська рада, яка є представницьким органом, що включає в свої ряди студентів. Завдяки студентській раді навчаються можуть дискутувати на найбільш актуальні теми, що стосуються структури та якості навчання, іспитів та ін.

У студентській раді також обирається голова, який призначає дати зустрічей студентської ради, сповіщає членів ради про змінених умовах та інше. Гуртожитки

Іногородні та іноземні студенти за запитом можуть отримати місця для проживання в гуртожитках університету. Всього у володінні вищого навчального закладу значиться кілька комплексів студентських гуртожитків: студентське містечко, що включає в себе 12 будівель гуртожитків, розташований в Петродворцовом районі Петербурга; комплекс гуртожитків у Василеостровському районі; гуртожиток в Невському районі.

Для студентів, які навчаються на бюджетній формі, гуртожитки надаються безкоштовно за попередньою заявою. Ті, хто навчається на платній основі, також повинні оплачувати і проживання в студентському гуртожитку. Оплата вноситься один раз у квартал, розмір її залежить від розташування гуртожитку. Ігрові судові процеси

Вже багато десятиліть на юридичному факультеті Санкт-Петербурзького державного університету проводять студентські конкурси у вигляді засідання судового процесу. Студенти, об'єднані в команди, що представляють сторони позивача і відповідача. Підсумком конкурсу є написані студентами меморандуми з повними відповідями на складні питання з точки зору юридичної науки.

Крім того, студенти також беруть участь в інших конкурсах, що проводяться як російськими університетами, так і закордонними вузами. Автор: Еліна Мва 5 Липня, 2018


banner14

Категория: Студентам