Самостійна підготовка до IELTS: індивідуальний план підготовки, поради та рекомендації


Опубликованно 01.08.2018 08:34

Самостійна підготовка до IELTS: індивідуальний план підготовки, поради та рекомендації

Міжнародні мовні тести, такі як TOEFL і IELTS, є загальною вимогою для вступу в закордонні коледжів, школи, вузи на програму бакалаврату або магістратури, а також для працевлаштування за межами за кордоном і не тільки. У цій статті ви можете знайти поради щодо правильної підготовки до тестів з англійської мови, а також дізнатися, як отримати високий бал.

Якщо ви хочете пишатися міжнародно визнаної ступенем магістра або закінчити аспірантуру в університеті з світовим ім'ям або, може бути, отримати гідну високооплачувану роботу, вам потрібно знати англійську мову і бути в змозі довести це. Для чого потрібні ці іспити?

Розуміння англійської мови та знання деяких фраз недостатньо. Студенти повинні продемонструвати рівень володіння англійською мовою, достатній для успішної участі в різних заходах, наприклад класних роботах, наукових дослідженнях, презентаціях, групових зустрічах, командної роботи над проектами та взаємодії з однокласниками і професорами.

З цієї причини бізнес-школи та інші навчальні заклади встановили тест з англійської мови як першої вимоги для вступу. Для того щоб максимально освоїти програму і стати учасником навчального процесу, всі, хто не є носіями англійської мови, повинні довести факт володіння ним.

З чого почати самостійну підготовку до IELTS? Спочатку потрібно тверезо оцінити свої здібності. Може, це вам і не потрібно, адже потім буде дуже прикро, якщо докласти максимум зусиль, а в результаті все одно отримати низький результат. Однак зайнятися підготовкою до здачі IELTS самостійно цілком реально. Більш того, при наявності часу можна підготуватися з нуля.

Які іспити потрібно здавати?

Є два основних міжнародно визнаних тесту з англійської мови, успішно здавши які можна вступити в навчальні заклади за кордоном або отримати роботу. Це тест TOEFL та IELTS. Обидва тести призначені для людей, які не є носіями англійської мови, але бажають отримати освіту міжнародного рівня. Ці два тести є найбільш "шановними" тестами на знання англійської мови у світі, визнані тисячами коледжів, університетів і агентств у більш ніж 130 країнах по всьому світу, включаючи Австралію, Канаду, Великобританію і США.

Бізнес-школи встановлюють рівень володіння англійською мовою, необхідний для вступу в навчальні заклади та отримання роботи для всіх, хто не є носіями цієї мови. Від них навіть не звільнені студенти з країн, де англійська визнаний офіційною мовою, таких як Індія, Сінгапур, Філіппіни і т. д. Єдиний виняток зроблено для студентів, які отримали ступінь бакалавра або доктора філософії в школах на території США, Великобританії, Ірландії, Австралії, Нової Зеландії або англомовних частинах Канади. Здача IELTS

Тривалість тесту 2,5 години, плюс 15 хвилин для усного тесту. Існує дві версії тесту: IELTS Academic і IELTS General Training. Обидва вони розділені на чотири частини. У цих тестах відрізняються завдання для перевірки навичок читання і письма. Академічна версія більше фокусується на англійській мові в контексті вищої освіти, в той час як тест із загальних знань - на робочих і соціальних ситуаціях. Складається тест IELTS з: прослуховування; читання; листи; усного мовлення. Прослуховування

Включає питання, засновані на чотирьох записах розмов і монологів з різними тематиками. Записи відтворюються два рази.

Читання

Включає питання, засновані на трьох уривках з будь-якого тексту, вони можуть включати графіки та ілюстрації, а можуть бути взяті з книг, журналів і газет. Є кілька завдань різного формату для перевірки знань.

Лист

Включає в себе два завдання: написати коротке офіційне есе і описати або пояснити таблицю, діаграму або філософський вислів. Один із самих складних розділів іспиту, вимагає наявності великого словникового запасу.

Усна мова

Особисте інтерв'ю, в якому досліджувані повинні відповідати на прості питання, говорити на задану тему і брати участь у структурованому обговоренні. Цей розділ може бути зданий в будь який інший час протягом 7 днів після здачі решти трьох розділів. Оцінка іспиту

Кожен з чотирьох розділів оцінюється за шкалою від одного до дев'яти. Навчальні заклади самі встановлюють свої цільові показники. Обмежень за кількістю спроб здати іспит немає. Тест дійсний протягом двох років. Вартість тесту варіюється в залежності від місця розташування, але становить близько 200 доларів США, 190 євро, 115 фунтів стерлінгів або 12 500 рублів.

Так як англійська мова офіційно визнаний міжнародним, то багато людей прагнуть вивчити його. Але базового рівня мови, якого достатньо для підтримки розмови з іноземцем, не вистачить для того, щоб отримати освіту. Тому перед тим, як подавати заявку на здачу тесту, слід реально оцінити свої сили, знання і можливості. Без підготовки здати тест на високий бал не вийде в будь-якому випадку. Поради по підготовці

Потрібно отримати високий бал? Дотримуйтесь цих порад, щоб підвищити ваш результат, і показати свої мовні навички. Важливо пам'ятати, що універсальної програми підготовки до IELTS самостійно немає, але кожному учневі потрібно пам'ятати декілька порад: Не залишайте підготовку до іспиту до останньої хвилини. Готуйтеся кожен день. 10 хвилин підготовки в день краще, ніж 30 хвилин підготовки один раз на тиждень. Робіть те, що вам подобається – при підготовці до усної або письмової частини тестів почніть з використання слів і формулювань, з якими ви знайомі найкраще. Важливо використовувати як можна більший обсяг словникового запасу. Критикуйте себе, ставитеся до підготовки серйозно. Спробуйте використовувати нові слова і фрази, а також нову граматику. Використовуйте інтернет / телебачення / радіо. Дивіться відеоролики, фільми і телепередачі англійською мовою; читайте газети, книги і наукові публікації; слухайте аудіокниги; виконуйте граматичні та лексичні вправи. Спробуйте думати по-англійськи - робіть це під час вашої короткої щоденної практики. Постарайтеся спілкуватися з носіями англійської мови. Знайдіть час, щоб практикуватись на тестових роботах, які можна легко знайти в безкоштовному доступі в інтернеті. Переконайтеся, що ви знаєте трохи більше, ніж потрібно для успішної здачі іспиту. Якщо ви бачите в інтернеті оголошення такого змісту: "Допомога з англійської мови, підготовка до IELTS самостійно", - то краще не втрачати час на ознайомлення з цими платними методики, а продовжити слідувати представленим радам. І наостанок одне попередження. Майте на увазі, що самовпевненість може вас підвести. З цієї причини готуватися до тесту потрібно регулярно, докладаючи максимум зусиль.

І звичайно, перш ніж здавати іспит на знання англійської мови, обов'язково перевірте, які саме тести приймаються установою, в яке ви хочете вступити. Уважно перевірте кількість балів, яку вам потрібно отримати, щоб вчинити так, як кожен університет встановлює свої власні вимоги. План самостійної підготовки до IELTS

Обов'язково складіть план щоденних занять. Для того щоб матеріал краще засвоювався, рекомендується один і той же урок пройти як мінімум двічі. Лише повторюючи і практикуючи пройдений матеріал, ви зможете домогтися гарного результату. Дізнайтеся практичні деталі. Де і коли буде проходити тест з англійської мови? Що дозволяється і не дозволяється приносити в центр оцінки? Практика. Більшість тестів англійської мови слідують чіткому і передбачуваного формату, причому кожен документ є варіацією попереднього. Для досягнення найвищих балів необхідно ознайомитися з форматом і вимогами іспиту. Придбайте підручник або посібник з підготовки до тестування. Подумайте про інвестування в підготовчий матеріал, розроблений спеціально для тесту з англійської мови. Якщо ви хочете знизити витрати, шукайте старі копії офіційних матеріалів, продаваних на таких сайтах, як eBay або Amazon. Вивчайте нові слова кожен день. Це хороший метод, щоб розширити свій словниковий запас під час підготовки до тесту з англійської мови. Ви можете спробувати полегшити собі завдання, обмежившись лише кількома словами в день. Вивчіть їх, використовуючи мнемонічні пристрою. Якщо ви активний користувач соціальних мереж, то для вас існує один дуже незвичайний метод - створити спеціальну обліковий запис Tumblr або Instagram і оновлювати її новими словами кожен день, як це зробив португальська ілюстратор Інес Сантьяго. Перевірте свої навички аудіювання, слухаючи подкасти. Близько мільйона безкоштовних онлайн-подкастів розміщені на iTunes і веб-сайті BBC. Знайдіть час, щоб "зануритися" в англомовний подкаст, наприклад, перед сном або під час поїздок. Дивіться телепередачі або фільми (без субтитрів). Всім відомо, що багато вивчають англійську мову, дивлячись "Друзів" або "Гру Престолів" без субтитрів! Запишіть будь-які слова або сталі словосполучення, значення яких вам було незрозуміло. Читайте англомовні газети та журнали. Уміння читати новини на іноземній мові - дуже хороший показник вашого рівня володіння мовою. Читайте газети і журнали англійською мовою і відзначайте всі слова, які вам не знайомі. Використовуйте додатком. Є багато безкоштовних додатків для вивчення мови, які допоможуть вам підготуватися. За допомогою мобільного додатку можна розширити свій словниковий запас, вивчити основні граматичні правила. Але навчитися писати есе і говорити додаток вас, на жаль, не навчить, тому не варто обмежуватися тільки цим методом навчання.

Для самостійної підготовки до IELTS матеріали є в додатках: Memrise, Open Language, Duolingo, Rosetta Stone і FluentU. Це лише деякі з безлічі відмінних додатків для вивчення мови, доступних користувачам абсолютно безкоштовно! В кожному додатку свій підхід для вивчення мови, тому спробуйте попрацювати з кількома, щоб побачити і оцінити, який з них найкраще вам підходить. Процес підготовки до іспиту IELTS самостійно може займати кілька днів, тижнів або навіть місяців. Це вже повністю залежить від ваших можливостей, рівня самодисципліни і, звичайно ж, знання мови. Висновок

Важливо пам'ятати, що повна підготовка до IELTS самостійно з нуля займає велику кількість часу. Але і підготуватися і здати тест, отримавши при цьому високий бал, цілком можливо. Потрібно просто поставити перед собою конкретну мету і прагнути до її досягнення. Вчитися ніколи не пізно, тому якщо ваша мрія - стати фахівцем міжнародного класу, то не варто нічого і нікого боятися, а почати регулярно приділяти час самоосвіті. Автор: Пальчук Ілля 28 Липня, 2018


banner14

Категория: Студентам