Нью-Йорк: широта, довгота, клімат


Опубликованно 11.09.2018 15:14

Нью-Йорк: широта, довгота, клімат

Нью-Йорк входить у число найбільших міських агломерацій у світі, будучи сусідами з такими містами, як Москва, Шанхай, Пекін і Сан-Паулу. Будучи одним з найбільших міст світу, Нью-Йорк є також і важливим торговим і фінансовим центром, що привертає мільйони мандрівників і ділових туристів щороку. Тому клімат Нью-Йорка має величезне значення для людей, які регулярно користуються аеропортами міста.

Довгота і широта Нью-Йорка. Клімат

Нью-Йрк розташований у відносно низьких широтах, що дозволяє вважати його клімат вологим субтропічним. Розташований на 73° 59' західної довготи і 40° 43' північної широти, Нью-Йорк іноді піддається дії ураганів, що рухаються з океану, проте це трапляється навіть не щороку.

Зате кожен рік трапляються рясні снігопади. А щорічна товщина снігу може досягати шістдесяти сантиметрів. Широта Нью-Йорка така, що сезонні коливання температури у місті повинні бути незначними, проте із-за впливу континентальних повітряних мас у місті часто трапляється спекотне літо, а зимові температури істотно відхиляються від норми -2 +5 градусів.

Таким чином, незважаючи на те, що Нью-Йорк стоїть на березі океану, вплив його відносно невелика порівняно з континентальними повітрям.

Загальна географія Нью-Йорка

Як вже говорилося вище, місто розташоване на березі Атлантичного океану. З географічної точки зору Нью-Йорк складається з островів Манхеттен, Стейтен-Айленд, Лонг-Айленд, деякої кількості островів в Нью-Йоркській гавані, а також району Бронкс, розташованого на континенті.

Самим просторим районом з відносно невисокою щільністю заселення є Стейтен-Айленд, на ньому ж розташований пагорб Тодт-Хілл, який є найвищою точкою міста. Решта острова відрізняється більш рівнинним рельєфом.

Самий населений острів міста

Найбільш густонаселеним районом з високою щільністю забудови є острів Манхеттен, в якому ціна землі найбільш висока, що призвело до будівництва добре знайомих хмарочосів. Автор: Катерина Ненашева 13 Серпня, 2018


banner14

Категория: Студентам