Грецькі чоловіки: особливості характеру, зовнішність і стиль в одязі


Опубликованно 13.09.2018 14:32

Грецькі чоловіки: особливості характеру, зовнішність і стиль в одязі

Чоловіки Греції відомі на весь світ своїми чарівними голосами і тілами античних богів. Повний йоду морське повітря цієї країни з великою кількістю морепродуктів позначилася на темпераменті грецьких чоловіків. Коханці Еллади неодноразово займали перші місця рейтингів чоловічої сексуальності.

Менталітет

Менталітет греків успадкував риси, яскраво виявляються в легендарних міфах Стародавньої Греції. Вони романтичні, схильні до завоювань і відкриті.

Оскільки Греція живе за рахунок туристичного бізнесу, в ній повно російських мандрівників. Часто спостерігається картина – як серед тих, хто фліртує грецьких чоловіків розкриваються холодні, недооцінені співвітчизниками жінки з російської півночі, відкриваючи в собі спокусниць і підступних красунь. Переваги

Є і схожість з російським менталітетом. Представники цієї країни є в більшості своїй православними християнами і тепло ставляться до росіян, вони гостинні і доброзичливі. Вони відрізняються простим світоглядом, отримують задоволення від усього, чим би не займалися. Їх особливість – вміння жити «тут і зараз», абстрагуватися від усього, що викликає смуток і тугу. Навіть тільки що звільнений з роботи, розорився грецький чоловік може піти повеселитися з галасливою юрбою, і це тут в порядку речей.

Повальна лінь в цій країні — чистої води міф. У вільний від свят час спадкоємці Еллади працьовиті. Нерідко робочі дні починаються в 5 ранку. Грецькі чоловіки часто самі містять всю сім'ю, звалюючи на себе всі традиційні чоловічі обов'язки, їх дружини не працюють. Особливо це стосується чоловіків високого статусу – у таких завжди непрацюючі дружини, які займаються будинком і дітьми.

Кілька змінювалося положення з кризовою ситуацією в країні. Тоді жіноча частина населення виходила на роботу в найбільш важкі періоди часу.

Окремим пунктом виділяється емоційність будь-якого грека. Часом можна побачити двох свариться не на життя, а на смерть чоловіків, а на ділі це вони просто миролюбно обговорюють погоду. Володіючи підвищеним емоційним інтелектом завдяки постійному вираження власних почуттів, греки є дуже уважними співрозмовниками. Перебуваючи у злагоді з власним внутрішнім світом, вони володіють умінням тонко відчувати оточуючих людей та їхні емоції. Так, у розмові з ними може здаватися, що вони слухають настільки уважно, ніби всім тілом. Погляд грека попрямує у бік тільки, якщо відбувається щось дуже недобре. Ну або повз проходить цікавий представник протилежної статі. Заглиблення у власний внутрішній світ рибалок з Греції була оспівана і стала легендарною. Це не дивно: лише люди з такою розвиненою емоційною сферою можуть йти в таку глибоку притягальну задума з такою ж віддачею, з якої вдаються до всіляких почуттів. Ключ до серця

На глибинних рівнях своєї підсвідомості кожен грек вважає себе спадкоємцем богів і повноправним власником планети. Щонайменше власником пакетів акцій на неї. Тому характерна чоловіча риса – потреба бути покровителем – у грецьких чоловіків розвита особливо сильно. На генетичному рівні він прагне вчити, і дух його оживає, коли таку можливість йому дають. І навпаки, він відчуває себе нещасним, коли відчуває, що його досвід нікому не потрібен.

Грецький чоловік прагне стати ментором, і в його зверненні часто ковзає щось хазяйське. Це проявляється у відносинах зі всім навколишнім світом. Він може почати навчати співрозмовницю чого завгодно, навіть якщо в цьому не розбирається. А так як жінок та спілкування з ними чоловіча стать цієї нації просто обожнює в будь-якому віці, відбувається це дуже і дуже часто. Навіть сивочолий грек не упустить можливості довгим поглядом проводжати будь-яку представницю прекрасної статі, причмокнув їй услід. І до цього треба бути готовою, потрібно розуміти, що насправді за цим стоїть. У цій особливості ховається цікавий ключ до чоловічого серця будь-якої грека. Адже він раптово може виявити жінку, поряд з якою в ньому буде прокидатися Зевс, покровитель усього світу. Недоліки

Греки далеко не завжди виконують свої обіцянки. Певна безтурботність у цьому питанні – характерна риса цілої нації. Ці люди просто живуть сьогоднішнім днем і відрізняться безпечністю в питаннях майбутнього. Вони безтурботні і філософськи спокійні в питаннях життя.

Тим не менш достаток грецька нація любить. Будь відпочинок проходить на широку ногу. Нормальним вважається спустити на вітер весь свій дохід за місяць за одну вечірку. Грецький чоловік нагодує весь бар за свій рахунок, буде замовляти вино і море закусок, і нічого, що завтра прокинеться з порожніми кишенями. Адже його щедрість залишиться в пам'яті учасників на довгий час. І грек ніколи не візьметься за голову при згадці про витрачені гроші, минуле і майбутнє для нього не так важливі, як конкретний момент, емоції від якого будуть гріти його ще якийсь час.

Походи в ресторани є мало не головною статтею витрат в житті кожного представника цієї нації. У кожному населеному пункті відкрито десятки таверн. Часом здається, їх тисячі, і це явний перебір в розрахунку на душу місцевого населення. Тим не менш, всі вони виявляються заповненими у вечірній час доби. Греки не так люблять збиратися по домівках, як у тавернах. Задушливі заклади часто виявляються буквально набиті битком, але це нікого не бентежить. Незвичній людині напевно буде незрозуміло, де в таких умовах місце відпочинку. Однак такі вечори, що протікають в атмосфері емоційного дружнього спілкування, є улюбленим місцем для греків, щоб сховатися від поточних проблем. Грошей на їжу греки ніколи не шкодують. Втім, середньостатистичні зарплати до недавнього часу дозволяли регулярні відвідування таверн з заставленими повністю смачними закусками столами.

Не виключено, що такі національні риси і призвели до величезного дефолту в Греції. Греки просто продовжували жити, дозволяючи собі речі не по кишені, не думаючи про важливі кроки для вирівнювання економіки. І в той же момент, як вони цінують кожну мить, не може не привернути уваги до цих люблячим життя людям. Відносини підлог

Грецький народ відрізняється чуттєвістю. Навіть люди високого статусу володіють лише уявній стриманістю. Це не дивує з урахуванням того, що з дитинства всі в країні виховувалися не на класичних мультфільмах, а на досить адюльтерных міфах.

Звідси і прагнення в спілкуванні зачіпати найпотаємніші теми. Безсоромні розповіді, коли і скільки, прикрашаються виразними подробицями. Не треба дивуватися поширеності таких задушевних розмов у грецьких колах. Вони ніколи не були пуританами.

Поширені спроби одружених красивих грецьких чоловіків спокушати будь-яких представниць прекрасної статі. Нерідко закручуються швидкоплинні романи. На відміну від ситуації в нашій країні, це зазвичай не веде до розколу у відносинах з дружинами. Чоловіки, вступаючи в швидкоплинні зв'язки, додають перчинки в повсякденність, однак з дружинами не розлучаються. Грецькі дружини зазвичай цілком упевнені в собі, подібні королевам у бджолиному вулику. Вони лише з недбалістю відмахнуться від подружньої зради і скажуть, що бідний чоловік не здатний і кішці сказати немає.

І часто дружини поводяться схожим на чоловіків чином. Існують в грецькому суспільстві приказки в стилі «Привчай чоловікові роги і не вдавайся до чарів і зілля». Такий найчастіше грецький сценарій щасливою, повною благополуччя сім'ї. Зазвичай чим більше схильна до невірності дружина, тим менше чоловік підозрює її в зрадах.

Здавна грецьке суспільство навіть у патріархальних засадах дотримувалося відносне рівність статей. Все жіноче населення Еллади отримувало освіту. Читання та письма однаково в одних і тих же школах навчалися дівчатка і хлопчики. Ставлення до сексу

Дуже відрізняється підхід південців від жителів північних широт до відносин підлог у даній сфері. Це повною мірою поширилося і на емоційних греків. До сфери людської сексуальності вони ставляться по-особливому. Сюди не добралися суворі концепції гріха, і секс не вважається забороненим, аморальним. Греки кажуть: «якби Бог хотів, щоб люди не займалися любов'ю без мети продовження роду – він би їх фізіологію зробив подібної тваринам – тічка строго раз на рік». Ніякі повчання церкви не зуміли придушити їх здорове ставлення до власного тіла і природним відносинам підлоги.

Гріховність взагалі не зуміла пустити глибоке коріння в культурі Еллади. Ніколи в них не було подібних «життя в гріху» концепцій. Так, представниці жіночої статі не змінюють прізвищ при весіллі. За дітьми залишається вибір будь прізвища. Не зрозуміти сходу, розписана пара. Незалежно від сімейного статусу чоловіка і жінку називають «чоловіком» і «дружиною». У грецькій мові у цих слів однакове значення. Грецька зовнішність

Грецькі особи чоловіків володіють характерними для нації великими рисами з широкою кісткою. Греки коренасты, тіла їх характеризуються підвищеною волосистістю, смуглостью.

Всі представники нації відрізняються глибиною посадки очей і густим волоссям. Типова грецька зовнішність чоловіка – широкоплечий, кремезний, з підвищеною сексуальністю і знає собі ціну. Всі греки пишаються своїм походженням, кожен вважає себе майже прямим нащадком самого Зевса.

Окремої уваги заслуговує еталонний грецький профіль чоловіків цієї країни. Класичне розуміння краси асоціюється саме з національними рисами греків. Еталонний грецький ніс у чоловіків абсолютно прямий, плавною лінією, що йде від лоба. На переніссі практично немає ніякої западинки, там лише ледь помітний вигин. Прославлений на весь світ грецький ніс у чоловіків відбивається на всіх античних фресках і скульптурах. Такими особливостями зовнішності, як тоді вважалося, володіли боги. Грецький стиль в одязі для чоловіків

Мотиви дизайну з давньої Еллади, країни богів Олімпу, досі відгукуються в останніх колекціях модних дизайнерів. Грецька нація з давнини оспівувала красу людського тіла. Існував справжній культ гарної фізичної форми. Одяг цієї країни підкреслювала хвилюючі вигини фігури обох статей, хоча для неї не були властиві яскраві фарби.

Подовжують силует вбрання часто нагадували величні храми білого кольору з їх суворими обрисами. Грецька одяг чоловіків була просторою – це були накидки, плащі, а під ними – вільні штани з сорочками. Однак у наші дні такі речі більше ніхто не носить, вони незручні і непрактичні. Сучасні чоловіки Греції носять одяг європейського стилю. Хоча багато хто і одягають національні костюми на стародавні грецькі свята.

Вони навіть з притаманним країні жарким кліматом завжди були багатошаровими і об'ємними. У них завжди було багато складок, де ховалося холодну зброю. Греки перебували в постійних війнах всю свою історію, миттєво перетворюючись з повних миролюбності селян у відважних озброєних партизан. Найкрасивіші грецькі чоловіки

Чоловіки цієї національності в усьому світі визнані найкрасивішими на планеті. Їх чоловічій красі віддали лаври першості італійці і латиноамериканці. Вони є самими затребуваними в чоловічому модельному бізнесі. Досить глянути на фото грецьких чоловіків з еталонною зовнішністю цієї древньої нації, щоб особисто переконатися в справедливості таких суджень. Імена

Далекі предки сучасних представників цієї нації подарували світу безліч гучних імен. До цього в країні зберігаються давні традиції. Так, синів ніколи не називають іменем батька. Однак дуже часто називають дітей на честь бабусь, дядьків і так далі. Класичні імена грецьких чоловіків, і нині поширені по всій Греції, будуть дуже знайомі російському вуху.

Старше покоління

Представники грецької нації взагалі з повагою ставляться до старості. Пенсіонерів в країні набагато більше, ніж в Росії. Особи їх зазвичай переповнені безтурботним спокоєм і умиротворенням так, що стає зрозуміло — вони отримують заслужений відпочинок. Великою є і тривалість життя в Греції – вона сягає 80 років. Наявність середземноморського клімату, здорової їжі, сонця і легкого відношення до життя, очевидно, робить свою справу. У них є чому повчитися.

Головним незаперечним авторитетом у родині має мати, вона фактично уособлює собою Геру разом з Афіною. Дуже міцними є сімейні узи. Так, традиційними є щотижневі обіди у матерів. Сини все життя віддані їм, виконують всі їхні прохання, прислухаються до порад. Зрозуміло, що пошуки нареченої здійснюються греками з орієнтиром на ті якості, які демонструвала мати. Найчастіше сім'ї створюються у віці від 30 років. Греки не відмовляють собі в задоволенні прожити щасливе вільне молодість і розважитися. Автор: Єпіфанцева Ганна 5 Серпня 2018


banner14

Категория: Студентам