Мед. коледж р. Єсентуки: відділення і спеціальності


Опубликованно 14.09.2018 09:20

Мед. коледж р. Єсентуки: відділення і спеціальності

Ессентукскій медичний коледж – один з провідних освітніх установ країни у сфері медицини. Завдяки глибоким знанням і досвіду викладацького складу, а також відмінною матеріально-технічної бази, підготовка студентів здійснюється на найвищому рівні. Трохи історії

Мед. коледж р. Єсентуки був заснований в 1987 році як училище для підвищення кваліфікації у сфері медичної та фармацевтичної освіти. З 1993 року навчальний заклад завдяки заслугам колективу стала регіональним центром підвищення кваліфікації. В цей же час тут відкрилися відділення для підготовки середнього медичного персоналу, які працюють по теперішній час. Поступово укомплектовувалися сучасною технікою і обладнанням навчальні аудиторії, відбувалося розширення кадрового складу.

У 2000 році навчальний заклад став іменуватися звичним для всіх назвою – Ессентукскій медичний коледж. У зв'язку із загальною реорганізацією системи навчальних закладів з 2011 року коледж увійшов до складу Ставропольського медичного університету. Адреса мед. коледжу: р. Єсентуки, вул. П'ятигорська, 123.

Відділення, спеціальності та кадровий склад

В стінах навчального закладу на відділеннях сестринської та лікувальної справи навчається близько 700 студентів. Крім цього, мед. коледжі р. Єсентуки протягом навчального року проходять підвищення кваліфікації за 20 спеціальностями понад 300 осіб.

Випускникам відділення «Сестринська справа» присвоюються кваліфікації «Медична сестра» і «Медичний брат». Термін навчання на цьому відділенні – 2 роки і 10 місяців.

На відділенні «Лікувальна справа» навчаються майбутні медики з кваліфікації «Фельдшер». Навчання триває 3 роки 10 місяців. Молоді фахівці після закінчення навчання отримують диплом державного зразка та можливість працювати в будь-якому закладі охорони здоров'я або продовжувати навчання.

Великий досвід, накопичений викладачами за роки роботи в охороні здоров'я, – безперечний плюс для навчального процесу. Колектив неодноразово б нагороджено за досягнення в освітній сфері та внесок у розвиток міста Єсентуки Ставропольського краю. Мед. коледж в особі керівників і співробітників завжди йде в ногу з часом, включаючи навчальні програми різні інновації в галузі медицини та технологій.

Інформація для вступників

Прийом в мед. коледж р. Єсентуки здійснюється на базі 11 класів без урахування ЄДІ. При цьому пріоритетним правом вступу користуються абітурієнти, які мають більш високий середній бал за успішність. У навчальному закладі можливе навчання на бюджетній або платній основі. Разом з подачею документів кожен абітурієнт проходить вступне психологічне випробування, за результатами якого відбираються майбутні студенти.

Студенти мед. коледжу р. Єсентуки, крім великого заглиблення в навчальний процес, постійно беруть участь у різних спортивних змаганнях і культурно-масових заходах як міського, так і регіонального масштабу.

Вони спільно з викладачами займаються дослідницькою роботою. Велика увага приділяється виробничій практиці студентів, що проходить в різних лікувально-профілактичних і санаторно-курортних установах регіону. Усюди відзначається відмінна підготовка випускників коледжу. Автор: Марина Колодчине 11 Липня, 2018


banner14

Категория: Студентам