Грозненський державний нафтовий технічний університет, спеціальності, вступ


Опубликованно 10.10.2018 04:16

Грозненський державний нафтовий технічний університет, спеціальності, вступ

Грозненський державний нафтовий технічний університет - вищий навчальний заклад з довгою історією. За час функціонування випустив понад 50 тисяч кадрів для різних галузей нафтової сфери, а також інших напрямків. Чим живе установа зараз? Які спеціальності можна отримати? Які матеріальні, наукові можливості є у абітурієнтів? Основні відомості про внз

Повна назва організації: Грозненський державний нафтовий технічний університет ім. академіка Миллионщикова М. Д.

Установчі особа: Міністерство освіти Росії.

Освітній процес починається з 1 вересня, за шестиденного тижня. Навчальні корпуси відкриті з 8.30 до 18.30.

Ректор: Хасан Элимсултанович Таймасханов.

ІПН Грозненського державного нафтового технічного університету, номери телефонів, додаткові відомості про діяльність вузу і приймальної кампанії можна знайти на офіційній сторінці установи, розміщеної в Інтернеті.

На даний момент навчання за різними формами підготовки проходять понад 5 тисяч студентів. Історія, факти про ГГНТУ

На початку 20 століття виникла гостра необхідність в кадрах нафтовидобувної промисловості, адже країну потрібно було піднімати, тому в 1920 році в Грозному відкрився один з декількох нафтових профільних вузів країни. У той час це був нафтовий інститут Грозного, який через 10 років вже придбав статус союзного значення.

У 1973 році університету присвоєно ім'я Михайла Дмитровича Миллионщикова. Грозненський державний нафтовий технічний університет - це його альма-матер. У 1932 році він закінчив Нефтепромысловый факультет. Надалі вніс свою лепту в розвиток енергетики, став членом Академії наук, займався питаннями ядерної та нафтової промисловості, працював у Московському фізико-технічному інституті.

До 90-х років робота в організації велася активно і продуктивно, проте політичні події внесли свій внесок: до 1995 року місто покинули практично всі викладачі, а деякі будівлі були зруйновані.

В останнє десятиліття діяльність вузу повернулася на колишній рівень: щорічно набираються і випускаються студенти, відкриваються нові інфраструктурні одиниці, налагоджуються міжнародні зв'язки, ведуться наукові дослідження. Спеціалізації і напрямки

Грозненський державний нафтовий технічний університет веде навчання за різними програмами, у тому числі не стосуються нафтової галузі.

До популярних спеціальностях рівня бакалаврату відносяться: Юриспруденція. Природокористування. Промислове і цивільне будівництво; Архітектура. Буріння газових і нафтових свердловин і ін

Провідні магістерські програми: Експертиза і управління нерухомістю. Економіка. Будівництво. Структура університету

Складається Грозненський державний нафтовий технічний університет з факультетів та інститутів: Інститут прикладних ІТ. Інститут нафти і газу. Будівельний факультет.

Окремо виділяються підрозділи, що забезпечують отримання інших рівнів підготовки: Інститут перепідготовки кадрів і підвищення кваліфікації. Факультет середнього проф. освіти. Ліцей при ГГНТУ. Зайнятість студентів

Крім освітньої діяльності, студенти беруть участь і в суспільному житті, беручи участь у творчій самодіяльності, спортивних змаганнях, студентське самоврядування.

Особлива увага приділяється заходам, пов'язаним з історією Вітчизни, національним співдружністю, волонтерством.

Для учнів, які хочуть почати реалізовувати себе професійно ще під час навчання, працює "Центр молодіжного підприємництва" та "Центр "Кар'єра".

Лінгвістичний клуб - об'єднання студентів, які хочуть знати не тільки рідну мову і культуру, але і бажають поринути в іноземні прислівники, традиції, звичаї.

Будівельний загін ГГНТУ - ще одна одиниця вузу, до якої належать учні, які прагнуть вчитися, працювати, займатися суспільно корисною діяльністю. Стипендії та матеріальне забезпечення

Грозненський державний нафтовий технічний університет - установа, що має важливе значення на російському рівні, тому щорічно виділяються бюджетні місця на ті напрямки, які відіграють стратегічну роль.

Для тих, хто навчається безкоштовно, передбачені академічні стипендії та надбавки за особливі заслуги в науці, спорті, творчості.

Також передбачені стипендії державного рівня: Заснована Президентом РФ (у т. ч. для учнів по пріоритетним напрямкам). Заснована Урядом РФ.

Для студентів, які мають пільги або тяжке матеріальне становище, передбачена разова або щомісячна допомога. Приймальна кампанія: як вчинити

Адреса Грозненського державного нафтового технічного університету: проспект Ісаєва, 100. Комісія працює з понеділка по суботу з 9 години ранку до 19 години вечора.

Згідно з Правилами прийому на навчання можуть претендувати громадяни РФ і іноземці.

Терміни прийому документів: з 20 червня по 18 липня на бюджетну форму бакалаврату, термін в магістратуру - 20 червня -14 серпня.

Для участі в конкурсі на безкоштовне місце необхідно надати документ про освіту, паспорт, документи, що підтверджують право на пільги або особливі умови при зарахуванні.

У кінцевому рахунку, Грозненський державний нафтовий технічний університет - це хороший шанс для кожного студента не тільки отримати гідну і актуальну професію, забезпечивши при цьому своє життя до старості, але і можливість придбати друзів, налагодити міжнародні контакти, зростати духовно, тому, вибравши ГГНТУ, абітурієнт правильно інвестує свої розумові і тимчасові ресурси. Автор: Марія Антонова 30 Липня, 2018


banner14

Категория: Студентам