Як придумати назву команди для інтелектуальної гри?


Опубликованно 31.10.2018 02:00

Як придумати назву команди для інтелектуальної гри?

Інтелектуальні ігри люблять далеко не всі. Проте багато хто в них грають і дуже відповідально готуються до кожній битві. У командних іграх найважче – це знайти однодумців, з якими можна створити згуртовану, дружну, розуміючу команду.

Але є ще одна нелегке завдання – придумати для команди оригінальне, звучне, бойове назву. У цій статті ми розповімо, як придумувати назву команди для інтелектуальних ігор, з яким ви завжди будете на крок ближче до перемоги. Неологізми

Одним з найбільш оригінальних назв буде неологізм. Тобто якесь нове, оригінальне, придумане вами слово або незвичне словосполучення. При розробці назви команди для інтелектуальної гри підійдуть наступні способи утворення неологізмів:

1. Комбінувати слова. Рецепт досить простий. Беремо окремі слова (не обов'язково прямо вказують на інтелектуальний ухил гри) і складаємо з них безглузді, незвичні словосполучення і фрази, або об'єднуємо два-три слова в одне.

Приклади: «Інтелектуальний оргазм»; «Карнавал відповідей»; «Мозговики» - мозок + сніговик; «Той самий» - обігрується ім'я давньоєгипетського бога мудрості Тота»; «Сумки» - «С. Умки», «З Умки» і т. д. Буква «с» може бути замінена будь означати що завгодно – від імені капітана команди до дня тижня, на який випала гра.

2. Анаграми, слова навпаки. Цей принцип простіше і веселіше. Беремо будь-яке слово і читаємо його задом наперед. Або переставляємо букви в слові у випадковому порядку.

Приклади: «Гзомы» - «мозок» навпаки, у множині; «Игзомен» - «мізки» навпаки + закінчення-ен = веселе слово, схоже на «іспит»; «Телик стрічок» - анаграма слова «інтелект», розбита на 2 частини; «Игзомен на телик стрічок» - забавна комбінація двох попередніх варіантів.

3. Створювати абревіатури. Найчастіше абревіатури складаються з перших літер імен членів команди. Грамотно розставлені літери утворюють гучне, яскраве і цікаве назву.

Приклади: «ПАВОР» - Павло + Антон + Володимир + Оксана + Роман; «КЕРАС» - Костянтин + Юхим + Роза + Анастасія + Сергій; «АРМАС» - Артем + Марина + Семен.

З розумом

Бажання блиснути розумом для учасників інтелектуальних ігор цілком логічно і природно. І почати можна з назви команди. Для інтелектуальних ігор корисні назви, які містять в собі натяк на ерудованість гравців і їх вміння справлятися зі складними питаннями. Такі назви мають важливе психологічне вплив на суперників, т. к. ще до початку гри показують, що не варто вас недооцінювати.

Щоб підкреслити підкованість вашої команди, скористайтеся наступними способами при складанні назви:

1. Використовувати іноземні слова. Знання іноземної мови – непоганий показник того, що людина може мислити нестандартно і виходити за ментальні рамки. Іноземні слова можна вміло комбінувати зі словами рідної мови або використовувати самостійно.

Приклади: Brain storm; Brainyata; Big mind; Wit на проживання.

2. Прислів'я та приказки. Перефразувавши відоме прислів'я або приказку, можна скласти доволі цікаву назву. Природно, не забувши додати в неї натяк на інтелект.

Приклади: «Обходящие гору» (Розумний в гору не піде – розумний гору обійде); «Розуму Палата»; «Горе по коліно» («Море по коліно» і «Горі від розуму»); «Другий століття» («Вік живи – вік учись»)

3. Відомий сюжет. Можна використовувати відсилання до відомого сюжету. Це може бути історична подія чи літературний твір. Дуже красиво виглядають відсилання до відомих міфів.

Приклади: «Тринадцятий подвиг» - відсилання до 12 подвигів Геракла; «Спадкоємці Сфінкса»; «Обладунки Ахіллеса»; «Мартін Іден»; «Серце Данко»; «Другий сон Менделєєва».

З гумором

Немає нічого поганого, якщо в назві команди для інтелектуальної гри є гумор, сарказм та іронія. Все-таки це гра, а не поминки. Тому, не соромтеся бути дотепними та веселими. Пожартувати можна по-різному:

1. Використовувати імена знаменитостей. Імена знаменитих людей самі по собі привертають увагу. Використовуйте зароблений ними статусу для себе. Для інтелектуальних ігор, звичайно, більше підійдуть імена відомих інтелектуалів.

Приклади: «Кишені Вассермана»; «Друзі Друзя»; «Ейнштейн і всі, всі, всі...»

2. Нісенітниця. Будь-яка нісенітниця. Набір літер, слів, символів. Вважайте, що вигадуєте самий складний пароль у світі.

3. Самоіронія. Приписуйте собі всілякі негативні якості, які принижують вас, як суперника. Психологічний прийом із зворотним ефектом. Ви зменшуєте шанси супротивника за рахунок того, що він вас недооцінює і розслабляється.

Приклади: «Перші з кінця»; «Двічі два – п'ять»; «Пабидитили па долі». Все навколо

Все ще не знаєте, яке придумати назву команди для інтелектуальної гри? З відповіддю на це питання вам може допомогти що завгодно: час року, в яке проводиться гра; назва закладу; відстань до виходу; форма ігрових столів; кількість учасників. А також:

1. Назва гри. Сама назва гри - привід для творчості. Обіграйте його, перефразуйте і отримаєте назву для команди. Також можна використовувати назви інших популярних інтелектуальних шоу.

Приклади: «Штурмовий мозок» - гра «Мозковий штурм»; «Знавці пекла» - гра «Знатокиада»; «Перемога. Тут. Зараз.» - гра «Що? Де? Коли?»; «Наша гра» - гра «Своя гра».

2. Назви команд-суперників. Непоганий спосіб «зачепити» своїх візаві – переінакшити їх назви з попереднього прикладу. Професія

Професійні терміни і назви спеціальностей при грамотній обробці цілком гармонійно вписуються в назву команди. Цей прийом підходить, наприклад, для корпоративних ігор, в яких в одну команду збираються люди близьких професій. Наприклад, бухгалтерський відділ проти маркетологів і т. п.

Приклади: «Дебет з кредитом» - для бухгалтерів; «Вирви зуб» - для стоматологів; «Картина маслом» - для дизайнерів; «Коротке замикання» - для електриків.

Ми розповіли про простих, цікавих і яскравих способи створення назви команди для інтелектуальної гри. З відповідями на ці питання ви можете сміливо вести свій інтелектуальний корабель до перемоги і не боятися біди.

Грайте, думайте, перемагайте! Автор: Артем Гюлушанян 13 Вересня, 2018


banner14

Категория: Студентам