Мовні школи на Мальті: огляд, використовувані програми, відгуки


Опубликованно 06.11.2018 05:38

Мовні школи на Мальті: огляд, використовувані програми, відгуки

Мовні школи на Мальті користуються популярністю вже давно. Вони допомагають новинок освоїти новий для себе мову, практикувати його і в результаті говорити і думати на ньому вільно. Сюди звертаються діти, підлітки і дорослі люди, які хочуть розвиватися і знаходити нових друзів з такими ж цілями і завданнями в житті.

Мовні школи на Мальті

Мальта являє собою маленьке двомовна держава, де величезну славу отримали курси англійської мови. Оскільки країна деякий час мала статус британської колонії, заняття такою діяльністю цілком зрозуміло. Неангломовні країни вже давно відкрили для себе це місце, тому направляють своїх громадян для вивчення мови саме сюди.

На Мальті вивчати мови вважається престижним, так як тут система освіти в точності повторює класичні британські методики, але при цьому значно виграє в вартості навчання. До того ж тут є досить широкий вибір шкіл з різними програмами, які відрізняються між собою по інтенсивності і тривалості. У них можна вступити в класи, де студенти взагалі не мають уявлення про англійську мову, а також туди, де учні вже мають певний рівень знань.

Додатковою перевагою навчання на Мальті вважається і той факт, що ця держава є одним з кращих курортів. Завдяки цьому у кожного гостя є можливість поєднувати навчання, оздоровлення та відпочинок.

Рейтинг мовних шкіл на Мальті складається з лідируючих установ, куди можуть звернутися за допомогою учні різного віку. Сюди приймають жителів різних країн, незалежно від початкового рівня їх підготовки. Cavendish School of English

Серед усіх мовних шкіл англійської на Мальті ця займає перше місце. Вона є незалежним навчальним закладом, заснованим в 1983 році в містечку під назвою Борнмут, який знаходиться в південній частині Британії. Тут кожен рік пропонуються першокласні програми навчання, які здатні зацікавити як дітей, так і дорослих.

Школа розташована в старовинному особняку, який ще в минулому столітті був відреставрований і обладнаний сучасною технікою та меблями. Неподалік від неї знаходиться французьке посольство, а також вулиця з різноманітними магазинами, кафе і ресторанами.

Навчання проходить в невеликих аудиторіях, куди поміщається не більше 10 учнів. Це число якраз вважається оптимальним для запам'ятовування інформації і мовної практики. Хоча в цілому в державі завжди панує атмосфера відпочинку, процес навчання тут завжди проходить насичено. Тут кожному бажаючому пропонується вибрати будь-яку схему роботи з вивчення англійської мови: індивідуальні заняття; курс підготовки до іспитів; загальний курс мови; прискорений курс; бізнес-англійська.

Середня вартість занять становить 150 євро за один тиждень. Індивідуальні уроки коштують трохи дорожче, залежно від кількості їх в 7-денний період - мінімальна сума становить 250 євро, а максимальна сягає 800 євро. Відгуки

Як і більшість мовних шкіл на Мальті, це місце отримує на свою адресу величезна кількість захоплених відгуків учнів. Всі люди, які тут навчаються чи вже отримали документ про закінчення, задоволені проходженням таких курсів, так як після них вони змогли вільно говорити, писати і думати мовою, який на самому початку здавався їм неймовірно важким. Chamber College

До найкращим школам англійської на Мальті обов'язково варто зарахувати і цей дивовижний коледж, який дозволяє своїм студентам вивчати мову на сонячному пляжі. Його головною перевагою є той факт, що він спеціалізується одночасно на трьох напрямках: загальна англійська, підготовка до іспитів, вивчення мови для ведення бізнесу.

Мовні курси на Мальті в цьому закладі проводяться з урахуванням потреб студентів. Крім уроків, прямо на території коледжу учні можуть легко відвідати розважальні зони або просто відпочити на природі. Крім того, адміністрація акцентує увагу на мультикультуралізм і поліетнічності, що пояснює повагу і популярність цього місця у всіх куточках планети.

Навчання може проводитися в нормальному, прискореному або уповільненому темпі. Тут кожен студент робить вибір самостійно. Також для учнів передбачені індивідуальні заняття, на які вони можуть ходити в будь-який час.

Ціна тижневого навчання в коледжі дорівнює 200 євро. Вибравши тривалий курс, необхідно відразу розраховувати на оплату в розмірі від 2 до 7 тисяч євро за одну програму (вона може тривати 8, 12, 16, 20 або 24 тижні, від чого і залежить вартість). Коментарі

Мовна школа на Мальті для дорослих і дітей подобається учням не тільки за високий рівень освіти, але й за можливість розслабитися між заняттями. Особливу увагу в своїх відгуках студенти приділяють заходам, проведеним прямо на території коледжу щодня. Сюди входять екскурсії, концерти та інше. Крім того, вони позитивно відгукуються про можливість безперешкодно займатися різноманітними видами спорту, в тому числі і тими, про яких в їх країнах нічого не відомо. Clubclass

Хороший навчальний заклад, по праву віднесений до найкращим школам на Мальті для англійської мови, вперше початок заняття ще в 1999 році. З тих часів і по сьогоднішній день звідси випустилися більше 25 тисяч учнів з п'ятдесяти держав. За весь час існування школа стрімко розвивалася і досі продовжує прогресувати в різних напрямках.

Тут особливу увагу приділяється неперевершеною інфраструктурі. Саме вона, на думку адміністрації, сприяє успішному навчанню. Прямо на території навчального закладу розташовуються: інтернет-кафе, що працює цілодобово без перерв; тренажерний зал; ресторан; центр для самостійної підготовки; сауна; кафетерій; пральня; басейн.

Програму навчання кожна людина має право вибрати для себе самостійно. Тут пропонується пройти наступні курси: загальний (розвиває навички, необхідні для навчання, роботи і подорожей); підготовка до іспитів (поліпшення вже наявних знань і основних мовних аспектів); бізнес (навчання керівників і різних фахівців для підвищення рівня і досягнення нових висот у професійній діяльності); індивідуальні уроки (студент знаходиться наодинці з викладачем).

Середня вартість занять в одній з мовних шкіл англійської мови на Мальті за один тиждень досягає 200 євро. Найбільш дорогим курсом на сьогоднішній день вважається "Повне занурення", який обходиться в тисячу євро. Думка учнів

Ці мовні курси англійської мови на Мальті приємно дивують російськомовних та інших студентів не тільки своєю доступністю, але і цікавим проведенням. Учні стверджують, що як при індивідуальних, так і при групових заняттях викладач легко знаходить підхід до кожного свого клієнта, говорячи з ним на близькі йому теми на мові, що вивчається і забезпечуючи комфортну обстановку на заняттях. За рахунок цього процес вивчення абсолютно незнайомої мови стає досить цікавим і пізнавальним. EC

ЄС - це мовні школи на Мальті для дітей і дорослих, об'єднані в єдину мережу. Філії даного навчального закладу розташовуються і в інших країнах, в числі яких: Канада, Америка, ПАР і Британія.

Тут просто ідеально поєднувати відпочинок з навчанням. Цей заклад вважається одним з небагатьох, акредитованих за міжнародним стандартом ISO 9001, що дозволяє йому завоювати повагу ще більшої кількості людей. Знаходиться ця школа в туристичному містечку під назвою Сент-Джуліанс. Дістатися від неї до головного аеропорту можна всього за 40 хвилин, що також виступає перевагою.

ЄС має 70 світлими аудиторіями з кондиціонерами, а також кафе, садами, кімнатами відпочинку, зону релаксації та іншими доповненнями. Крім того, на всій території установи цілодобово працює бездротовий інтернет. Сюди навіть нерідко приїжджають цілі сім'ї, вибираючи різні курси навчання і чудово проводячи вільний час.

Навчання проводять досвідчені викладачі, які своїми діями створюють невимушену і оптимістичну обстановку, в якій навіть самий замкнутий людина зможе розслабитися і спокійно контактувати з оточуючими. На вибір студентів пропонуються наступні курси: загальний (по 20 занять на тиждень для вдосконалення розмовних навичок); інтенсивний (за 30 уроків за 7 днів для прискореного набуття навичок спілкування на новому мовою і його практики); "Для роботи" (30 занять на тиждень у поєднанні загального курсу та бізнес-англійської); "У місті" (30 уроків для проходження загального курсу і занять за межами класу); "Клуб 50+" (програма для студентів старше 50 років, розрахована на 20 уроків у 7 днів).

Ціна занять у цій школі особливо не відрізняється від інших. В середньому за тиждень потрібно буде віддати близько 230 євро. Найдорожчим вважається курс для учнів старших 50 років - 450 євро за 20 занять. Що говорять студенти

Як і всі мовні школи на Мальті, відгуки ця установа отримує найчастіше не тільки з приводу навчання, але і з питання проживання у цей період. Людям подобаються варіанти квартир, які пропонує їм адміністрація школи в перший же день. Також чимало коментарів надходить з приводу інфраструктури, так як на території, займаної навчальним закладом, є цілком достатньо місць, де можна відпочити і зайнятися саморозвитком. International House Malta-Gozo

Одна з лідируючих мовних шкіл на Мальті для підлітків вважається досить популярною саме серед студентів у віці від 16 до 18 років. Тут клієнтам пропонується оптимальне співвідношення ціни та якості навчання. Саме перше заняття у навчальному закладі було проведено ще в 1953 році.

Тут можна вивчати не тільки англійську, але й інші мови в якості доповнення. Але головним приводом для гордості цієї школи є IH курси спеціально для педагогів. Дана установа вважається першовідкривачем в області проведення подібних тренінгів.

Програми вивчення обраного мови тут самі різні: загальна англійська (соціалізація учня в новому суспільстві і розширення його розмовних навичок); підготовка до іспитів (тут вивчається і практикується письмо, аудіювання, читання та розмовна мова); комбінований курс (поєднання певної кількості групових та індивідуальних занять).

Також студентам пропонується можливість вибрати варіант проведення уроків один на один з викладачем або ж у групі, що складається всього з двох чоловік. Ділова мова також вивчається індивідуально.

За вартістю наданих послуг ця школа вважається найбільш вигідною. У середньому студенти оплачують за тиждень занять 100 євро. Відгуки

Аналізовані мовні курси для дітей на Мальті особливо подобаються їх батькам завдяки прийнятній вартості. Вони стверджують, що їм таке навчання дуже вигідно, тому як в ціну тижневого курсу включено проживання та харчування за "сімейної" програмі, доступ до Інтернету, тестування, а також додаткові навчальні матеріали. Самі ж студенти позитивно відгукуються про можливості проводити заняття не тільки в задушливих аудиторіях, а й на свіжому повітрі. Крім того, їм подобається наявність на території окремих зон для відпочинку та розваг, куди можна сходити в будь-який час доби. Maltalingua

Ця установа не дарма віднесено до переліку найкращих мовних шкіл на Мальті для дітей і дорослих. Воно розташовується в місті Сент-Джуліанс, в самій його історичної частини. На те, щоб дістатися до міжнародного аеропорту, буде потрібно не більше 40 хвилин.

Школа пишається своєю акредитацією EAQUALS від знаменитої міжнародної організації, яка серйозно контролює установи, де викладаються іноземні мови. Під час інспекції Maltalinqua вдалося отримати найвищий бал у 8 з 12 існуючих номінацій. Також варто відзначити і наявність у неї акредитації від Мальтійського Міністерства освіти.

Програма навчання тут приблизно така ж, як і в інших установах даного рейтингу. Студенти можуть вибрати підходящий варіант із загального, інтенсивного, стандартного, індивідуального та екзаменаційного курсу. При цьому в кожному напрямку є свої підрозділи. Це необхідно для того, щоб в групах були присутні не більше 10 осіб, а ця мета успішно досягається з самого початку діяльності школи.

Фінансові витрати на навчання тут відносно невеликі. Студенти витрачають в тиждень в середньому 250 євро. Найбільш дорогими є індивідуальні заняття, за які доводиться віддавати 800-1200 євро, в залежності від кількості уроків через 7 днів. Чим приваблює учнів

Учні цього закладу стверджують, що воно увійшло в список кращих мовних шкіл на Мальті заслужено. Вони з радістю проводять тут час, а ті, хто вже отримав документ про закінчення, хочуть повернутися і залишитися там назавжди. Всі люди, які пройшли тут хоча б одне заняття, з задоволенням рекомендують цю школу своїм друзям та знайомим як найкраще місце для вивчення англійської мови і культури. NSTS

Завершує перелік лідерів мовна школа NSTS на Мальті. Вона прирівнюється до міжнародного інституту і вважається найстарішою на цій території. Заснована вона була ще в 1963 році і тоді входила до складу державного університету. На сьогоднішній день це навчальний заклад все ще вважається гідним лідером, отримати диплом якого хоче практично кожен поліглот.

Головними перевагами школи можна назвати наступні моменти: індивідуальний підхід до кожного клієнта; огляд вивченого матеріалу щотижня; ретельний контроль за прогресом у навчанні; комплексне оцінювання отриманих знань кожного учня; видача сертифікатів, що діють у всьому світі.

Програма вивчення мови може вибиратися самим студентам. Тут пропонуються такі курси: загальний, бізнес, професійна англійська, а також підготовка до іспитів і "Клуб 50+", який вже був описаний вище. На будь-якому напрямку кількість студентів в групах не перевищує 10. Навіть якщо наплив нових учнів занадто великий, адміністрація швидко вирішує це питання і робить все згідно з правилами школи.

В середньому за тиждень занять потрібно заплатити 200 євро. Найдорожчі курси - підготовка до здачі іспитів. Вони коштують близько 2 тисяч євро. Думка людей

Студенти позитивно відгукуються про цю школу тільки лише з тієї причини, що знайти в ній недоліки просто неможливо. Їм подобається навчання тут, так як до них завжди знаходять індивідуальний підхід і забезпечують всі необхідні умови для швидкого запам'ятовування інформації, за рахунок чого оволодіння навичками розмовної та письмової англійської проходить у кілька разів швидше, ніж на будь-яких інших курсах. Автор: EgorHas 23 Жовтня, 2018


banner14

Категория: Студентам