Тихоокеанський державний медичний університет: адреса, спеціальності, факультети


Опубликованно 09.11.2018 04:56

Тихоокеанський державний медичний університет: адреса, спеціальності, факультети

Важливою освітньої майданчиком для майбутніх лікарів Росії є Тихоокеанський державний медичний університет, розташований в місті Владивостоці. Абітурієнти з усієї країни не бояться подолати тисячі кілометрів для того, щоб стати студентами цього вузу, адже там працюють викладачі міжнародного рівня, якісне сучасне оснащення і проводиться спільна робота з закордонними фахівцями. Крім того, організація добре фінансується державою, так як входить в число кращих за всіма показниками. Як же туди вступити, які спеціальності можна отримати? ТНПУ: загальні відомості

Історія вузу почалася в 1958 році, коли був створений медичний інститут. У 1995 році він був перейменований у Владивостоцький державний медичний університет, а в 2012 році отримав сучасний статус.

Тихоокеанський медичний університет Владивостока очолює Валентин Борисович Шуматов - професор, доктор медичних наук.

Своєю місією організація вважає підготовку кадрів для закладів охорони здоров'я Примор'я і всієї Росії.

Основні інфраструктурні об'єкти розташовані в єдиному кампусі, є гуртожитки. Структурні підрозділи

В Тихоокеанському державному медичному університеті представлені наступні випускають факультети та інститути: Сестринської освіти. Лікувальний. Стоматологічний. Громадського здоров'я. Педіатричний та фармацевтичний.

Окремими структурними одиницями вважаються: факультет довузівської підготовки; інститут ординатури; інститут дод. освіти.

Крім того, в ТНПУ ведеться підготовка військових кадрів у навчальному військовому центрі, після закінчення вузу студенти, що пройшли там підготовку, заступають на службу за контрактом на посади офіцерів. Освітні можливості

Тихоокеанський державний медичний університет веде підготовку допомогою очного і заочного навчання, а також дистанційно.

Крім того, справжні професіонали медичної справи обов'язково повинні оновлювати знання, для цього при вузі працює інститут дод. освіти, що пропонує більше 80 програм професійної перепідготовки.

Однак основна діяльність здійснюється за програмами бакалаврату, магістратури, спеціалітету та ординатури, саме на них навчається велика частина студентів.

Популярні спеціальності серед вступників: лікувальна справа; медична біохімія; клінічна психологія; медико-профілактична справа; фармація; військове лікувальна справа. Додатковий розвиток студентів

Тихоокеанський державний медичний університет зацікавлений у тому, щоб студенти були активні не тільки в рамках навчання, але і в суспільному житті вузу, міста, регіону.

Так, наприклад, у 2016 році при організації відкрилося регіональне відділення "Волотнеров-медиків". Ті, хто перебувають у ньому, надають допомогу персоналу в поліклініках, проводять заходи зі школярами, відвідують сім'ї, що входять в групи ризику по здоров'ю для первинного огляду, і т. д.

В університеті також діють педагогічний і медичний загони, які працюють в рамках третього трудового семестру, а також у міжсезоння проводять суспільно корисні акції.

Звичайно, не обходиться без спортивних, творчих, соціальних заходів. Міжнародна робота

Тихоокеанський державний медичний університет Владивостока виділяє одним з пріоритетних напрямків налагодження контактів із зарубіжними колегами.

Країни, з якими здійснюється програма обміну інформацією та студентами, - Китай, Австралія, Корея, Сінгапур, США, Україна, Японія, Франція.

У рамках російсько-китайського співдружності утворена асоціація медичних університетів, в десятку представників нашої країни входить і ТНПУ.

Також внз бере участь у програмі Євросоюзу "Темпус 4", яка спрямована на модернізацію освітніх стандартів згідно сучасним світовим вимогам. Адреса, режим роботи приймальної комісії

Тихоокеанський державний медичний університет (ТНПУ) веде набір абітурієнтів після школи, коледжу, технікуму, також після отримання ступеня магістра, бакалавра, фахівця, аспіранта.

Для того щоб дізнатися всі подробиці вступу та навчання у вузі, необхідно звернутися до приймальної комісії, розташовану за адресою: р. Владивосток, проспект Острякова, 2а.

Комісія працює щодня крім неділі з 10 ранку до 16 вечора. В суботу робочий день скорочується на 2 години.

При подачі документів потрібно надати паспорт, документ, що підтверджує здобуту раніше освіту, а також додаткові довідки, які дають право на отримання пільг (при наявності). Автор: Марія Антонова 1 Серпня, 2018


banner14

Категория: Студентам