Навчання в Саратовському політехнічному коледжі


Опубликованно 06.12.2018 07:30

Навчання в Саратовському політехнічному коледжі

Саратовський політехнічний коледж за час свого функціонування (з 1996 року) придбав бездоганну репутацію і випустив сотні тисяч досвідчених фахівців. Завдяки великому потоку студентів та достатнього фінансування освітня база установи піднялася на новий рівень.

Педагогічний колектив з усією відповідальністю підходить до якісної подачі навчального матеріалу. Кожному студенту надана можливість відвідувати додаткові гуртки та секції.

Спеціальності коледжу

В освітньому закладі діє очна та заочна форми навчання. Студент може здобути освіту наступного виду: середньо-професійне (46 місяців); підготовка кваліфікованого робітника (34 місяці); професійна підготовка (договірна основа).

У Саратовському політехнічному коледжі навчають такими спеціальностями, як: зварювальник; майстер будівельних робіт; слюсар; контролер; перукар; контролер верстатних робіт; закрійник; кухар; IT-спеціаліст; електрогазозварник; технічна експлуатація електромеханічного обладнання. Особливості навчання

У Саратовському політехнічному коледжі діє безкоштовна система навчання. Завдяки цьому кожен бажаючий абітурієнт зможе отримати необхідну освіту незалежно від доходів сім'ї.

Для початку навчання не потрібно складати вступні іспити. Достатньо подати заяву і дочекатися відповіді приймальної комісії.

Студентам очної форми надається матеріальна підтримка у вигляді стипендії. ГАПОУ Саратовський політехнічний коледж надає сприяння у працевлаштуванні своїх випускників.

Основна мета закладу - дати студентам поглиблені знання з досліджуваної професії, сформувати у особистості чіткі позиції і цінності. Педагоги Саратовського політехнічного коледжу формують в учнів моральні якості, заповнюють можливу інтелектуальну недостатність в обраній професії.

Для інвалідів і осіб з ОВЗ передбачена особлива система навчання укупі з наданням пільг. Політехнічний коледж працює по буднях з 8:00 до 16:00 і по суботах з 8:00 до 13:00. Усіх бажаючих чекають в цей час. Автор: Оксана Сергєєва 22 Листопада, 2018


banner14

Категория: Студентам