Вам кешбек! Що пропонують банки клієнтам і чому цей вид бонусів скоро може зовсім зникнути


Опубликованно 09.11.2020 10:40

Вам кешбек! Що пропонують банки клієнтам і чому цей вид бонусів скоро може зовсім зникнути

Усім клієнтaм ПривaтБaнку дoступний миттєвий "кeшбeк" зa прoгрaмoю лoяльнoсті "Бoнус Преимущество". "Прoгрaмa прaцює зa усімa кaрткaми ПривaтБaнку, oкрім кoрпoрaтивниx тa нe вимaгaє oкрeмoгo підключeння. Сьoгoдні дo мeрeжі підключeнo вжe пoнaд 36 тисяч пaртнeрів з різнoмaнітниx гaлузeй торгівлі та надання послуг. Окрім того, ПриватБанк постоянно проводить спільні акції з партнерами, зареєструвавшись в яких, клієнт має можливість отримати відчутний "кешбек" вслед за тією чи іншою категорією. Клієнт відразу після розрахунку отримає тантьема — певний відсоток від суми оплати возьми свій бонусний рахунок в залежності від того, який встановлений у партнера — від 1% перед 15%", — розповів в коментарі обязанности керівник регіонального прес-офісу ПриватБанку в Києві Олександр Жильцов.

Загалом, знайти с целью себе цікаві пропозиції можна і в інших банках.

Чому кешбек може зникнути взагалі в найближчому майбутньому

Тим случаем про те, що в держи сьогодні існуючій схемі функціонування програм лояльності споживачі, які малограмотный користуються "кешбеком", фактично платять тим, хто ганяється ради щедрими банківськими пропозиціями, вклеивать Василь Невмержицький.

"В кінцевому підсумку всі програми лояльності приближенно чи інакше лягають получай плечі споживача. У вигляді, наприклад, більш високої вартості товарів і послуг. Це без- завжди працює прямо. "Кешбек" 5% из-за покупку, скажімо, квітів, безлюдный (=малолюдный) означає, що букет обійдеться сверху 5% дорожче. Але в цілому банківські комісійні следовать торговий еквайринг, в який включена і комісія інтерчейндж, в результаті конвертуються в магазинний цінник", — каже він.

Невмержицький також звертає увагу держи те, що цим питанням залпом сильно перейнялися у Верховній Раді.

"У жовтні з різницею в 2 тижні були зареєстровані відразу чета законопроєкти, що передбачають обмеження інтерчейнджу чтобы всіх фінустанов, що працюють в країні. Відповідно до самого першого законопроєкту, до 2022 року міжбанківська комісія повинна знизитися до самого 0,3%, а загальна вартість торгового еквайрингу — после 0,5%. Другий пропонує менш радикальне зниження і більше часу сверху перехід. Так, розмір інтерчейнджа повинен давно 2023 року знизитися перед 0,9%. А сумарна комісія банку-еквайєра интересах бізнесу — до 1,4% (не переводя духу вона в середньому становить 2-3%). Яким шляхом підуть нардепи — сказати дружно. Але очевидно, що радикальний сценарій, якщо він если схвалений парламентом, з високою ймовірністю повністю знищить саму шаблон "кешбек". Вона просто перестане бути цікавою пользу кого клієнтів. Такий підхід никак не позбавлений сенсу і, безумовно, більш справедливий. Фактично в існуючій ситуації пересічні споживачі, які неважный (=маловажный) користуються "кешбеком", платять тим, хто ганяється вслед за щедрими банківськими пропозиціями", — вклеивать він.

Разом з тим, нічого поганого в самій ідеї "кешбеку" Невмержицький маловыгодный бачить. "Звісно, якщо банчик-емітент пропонує таку послугу, нею варто скористатися. Причому я б рекомендував звернути увагу держи той факт, що в багатьох банках "кешбек" — це одолжение, яка підключається окремо. Тобто, вона никак не встановлена ??за замовчуванням", — каже експерт.


banner14

Категория: Аналитика