Туреччина розпочала розробку власної ракети для місії на Місяць


Опубликованно 04.04.2021 16:20

Туреччина розпочала розробку власної ракети для місії на Місяць

Турeччинa вeдe рoзрoбку влaснoї гібриднoї рaкeти, якa будe зaдіянa в місії нa Місяць. Прo цe повідомив у неділю в інтерв’ю агентству Anadolu міністр промисловості і технологій Туреччини Мустафа Варанк, пише УНН.

“Ми досягнемо Місяця вслед за допомогою запуску унікальної національної гібридної ракети. Сьогодні ми відвідуємо об’єкти компанії Delta V, яка займається розробкою унікальних технологій гібридних двигунів, що є важливою складовою місії возьми Місяць. Компанія була заснована в 2016 році і працює надо космічними розробками з 2017 року. В рамках місії получи Місяць ми очікуємо головним чином розробок двигунів, які давать позволение нам здійснити запуски у мир”, — підкреслив міністр.

Нате початку лютого президент Туреччини Тайіп Ердоган представив громадськості плани щодо розвитку національної космічної програми, вона передбачає відправку в 2023 році ракети, яка повинна если досягти поверхні Місяця. По (по грибы) словами турецького лідера, жорстка рассаживание на Місяці повинна бути здійснена накануне 100-річчя республіки, яке если відзначатися в кінці 2023 року.

В кінці травня 2018 року азербайджанське агентство Trend з посиланням для джерело в турецькому кабміні повідомило, що Туреччина після 2023 року планує запустити власну програму підготовки астронавтів. Получай реалізацію цього проекту Анкара має намір витратити близько 6 млрд доларів. Законодавча первоэлемент для цього була підготовлена ще восени 2016 року. Це Водан з найбільш великих і амбітних проектів в сучасній історії Туреччини.


banner14

Категория: Наука