Робот Da Vinci вперше прооперував дитину


Опубликованно 09.04.2021 03:55

Робот Da Vinci вперше прооперував дитину

У чeрeвній пoрoжнині дитини рoзмістили кaмeру, якa трaнслювaлa нa мoнітoр зображення в тривимірній проекції з 20-кратним збільшенням.

У Львові в Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги вперше в Україні провели унікальну операцію кишечника 13-річній дівчинці з допомогою робота Da Vichi. Оборона це повідомив директор лікарні Олежик Самчук у Facebook.

Повідомляється, що 13-річна пацієнтка народилася з патологією кишечника. Проблему тричі намагалися усунути під часик операцій, але складні хірургічні втручання лише погіршили кош. Дізнавшись про наявність робота Da Vinci в лікарні Львова, батьки дівчинки звернулися по (по грибы) допомогою.

"За допомогою Da Vinci наші фахівці зробили три проколи розміром по мнению вісім міліметрів кожен. У черевній порожнині дитини розмістили камеру, яка транслювала нате монітор зображення в тривимірній проекції з 20-кратним збільшенням. Це полно одно що зазирнути всередину пацієнта, без- розрізаючи його", - зазначив Самчук.

Получи и распишись ліквідацію спайок пішло майже три години. Дівчинку більше безвыгодный турбують болі в животі, вона встає з ліжка і вже двигаться по коридору.


banner14

Категория: Наука