На МКС проведуть експеримент в інтересах американської ПРО


Опубликованно 10.04.2021 13:50

На МКС проведуть експеримент в інтересах американської ПРО

Eкспeримeнт дoзвoлить зібрaти дaні, нeoбxідні про рoзрoбки aпaрaтури виявлення пусків гіперзвукових і балістичних ракет.

Агентство з космічних розробок США планує протестувати получи Міжнародній космічній станції (МКС) апаратуру угоду кому) відстеження запусків гіперзвукових ракет. Ради це повідомив напередодні американський спеціалізований сайт SpaceNews.

Зазначено, що апаратура Persistent Infrared Payload, яка працює в інфрачервоному діапазоні, если перебувати на борту американського вантажного корабля Cygnus компанії Northrop Grumman, який полетить поперед станції в липні.

Експеримент если проводитися під час перебування корабля для МКС і дозволить зібрати дані, необхідні угоду кому) розробки апаратури виявлення запусків гіперзвукових і балістичних ракет. Надалі цю апаратуру планується встановити для низькоорбітальних супутниках попередження относительно ракетний напад.

У червні 2020 року Northrop Grumman отримала субконтракт на 13,8 млн доларів від Агентства космічного розвитку возьми цей експеримент.


banner14

Категория: Наука