Що необхідно поколінню Альфа: про нові тенденції освітніх проєктів


Опубликованно 29.04.2021 03:25

Що необхідно поколінню Альфа: про нові тенденції освітніх проєктів

Soft skills

Soft skills — мaстxeв. Зaвдяки унівeрсaльним "гнучким нaвичкaм", Aльфa змoжуть eфeктивнo oпaнувaти адью-яку прoфeсію. Soft skills включaє в сeбe: прoкaчaні кoмунікaційні нaвички, швидкe мислeння тa oбрoбку вeликиx oб’ємів інфoрмaції, змoгу швидкo oпaнoвувaти digital і тexнoлoгії. Рoзвинути soft skills діти Aльфa мoжуть бери онлайн-курсах, які пропонують сверху таких платформах, як EscapeLAB.

Інтерактивність та відео-контент

Діти Альфа — візуали, в них "кліпове мислення". Онлайн-курси для того дітей в відео-форматі  — вже мейнстрім к багатьох навчальних платформ. Інтерактиви, зображення, презентації — основні інструменти кожного уроку в Zoom.

Super-освіта вне диплому чи ступеню у вузі

Альфа отримає освіту найвищої якості, але вона малограмотный буде традиційною. Eduniversal Evaluation Agency прогнозує, що пользу кого майбутнього ринку професій дипломная работа та ступінь не матимуть великої ваги.

VR/AR технології в освіті

VR/AR технології в освіті. Альфа шукатимуть найновіші способи освіти, спираючись нате технології майбутнього. Більшість підлітків вже використовує VR/AR в буденному житті. Впровадження цих технологій в навчання є революційним кроком: діти оперуватимуть категоріями віртуального досвіду та віртуальних знань.

Швидкий путь до лідерів думок

Діти покоління Альфа орієнтуються получи и распишись інфлюенсерів, вони слідкують следовать ними в соцмережах, підписуються бери блоги, залучені у тренди. Онлайн-вебінар, разве Instagram-трансляція від лідера думок, засновника IT-компанії чи стартапу — найбільш ефективний спосіб трансферу знань та досвіду дітям Альфа.

Нове покоління Альфа є чинником революційних змін в освітньому процесі. Методисти освітніх платформ формату EscapeLAB розуміють це. Інтерактивність, візуальність, відео-контент та гейміфікація, выговор на персоналізацію та високий рівень уваги накануне індивідуальності дитини — ці нові тенденції освіти, що необхідні поколінню Альфа, є пріоритетом пользу кого сучасних онлайн-платформ.

Из-за статистикою, кожного тижня народжується 2 млн дітей Альфа. Вже у 2030 році частина цих дітей стане дорослими. Цікаво, що в освітньому процесі дітей Альфа энергетически приймають участь представники покоління X та Y. После них також долучаються Z. Це — фаундери tech startups, дитячих акселераторів, навчальних платформ із залученням VR/AR технологій, ініціатори останніх досягнень науки та технологій.

Яскравий застежка — Ілон Маск, представник покоління X. Його глобальні футуристичні плани є цілком досяжними, він створює світ в целях людства майбутнього покоління. Жити в цьому світі будуть Альфа.


banner14

Категория: Обучение