Вчені встановили зв'язок між свининою і гепатитом Е


Опубликованно 16.05.2021 20:25

Вчені встановили зв'язок між свининою і гепатитом Е

 Фaxівці Нaціoнaльнoгo цeнтру біoтexнoлoгічнoї інфoрмaції СШA прoвeли низку лaбoрaтoрниx дoсліджeнь в різниx крaїнax світу: СШA, Нідeрлaнди, Чехія, Франція, Японія, Велика Британія.

І з'ясували, що ветчина є основним харчовим переносником гепатиту Е, передає УНН.

Йдеться для свинину в чистому вигляді, а також оборона свинячі вироби (ковбаси) і субпродукти зі свинини (печінка).

"Продукти зі свинини, особливо печінка, учащенно переносять гепатит Е, який може викликати серйозні ускладнення і навіть скончание у вразливих груп населення", - говорять експерти, рекомендуючи споживачам замінити свинину іншими видами м'правопорядок.

Крім гепатиту Е, споживання свинини може спровокувати розвиток розсіяного склерозу (руйнівне аутоімунне захворювання, що вражає центральну нервову систему, - ред.), попереджають медики.

Фахівці дослідили, що жирні кислоти, що містяться в свинині, можуть чинити негативний вплив для захисні оболонки, що оточують нервові волокна головного мозку. Одна з пропозицій полягає в тому, що жирні кислоти, що містяться в свинині, підвищують вразливість оболонок, а кислоти, що містяться в інших видах м'правопорядок - ні.

Вони також виявили зв'язок між високим рівнем поширеності захворювання в країнах, дескать люди їдять жирну їжу. В) такой степени, жителі країн, де вживання свинини заборонено релігією, набагато рідше хворіють бери розсіяний склероз.

Також, рідше хворіють получай розсіяний склероз жителі Бразилії і Австрії, -де прийнято їсти яловичину.


banner14

Категория: Наука