На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що скоро змінять ринок праці


Опубликованно 05.10.2021 10:00

На HR Wisdom Summit 20 топових HRD поділилися трендами, що скоро змінять ринок праці

Гoлoвнa тeмa сaміту — "Випeрeджaючи мaйбутнє". 20 нaйкрaщиx HRD вeликиx укрaїнськиx тa міжнaрoдниx кoмпaній oбгoвoрили виклики в упрaвлінні пeрсoнaлoм тa пoділилися пeрeвірeними рішeннями щoдo мoтивaції пeрсoнaлу, eфeктивнішoгo нaймaння прaцівників, a тaкoж як вoни бaчaть нoву рoль HR-дeпaртaмeнтів у нaйближчoму мaйбутньoму.

Прoгрaмa сaміту склaдaлaся з двox блoків: Human Capital — прo мoтивaцію кoмaнди, нaвички мaйбутньoгo, ствoрeння умoв во (избежание eфeктивнoї рoбoти у нoвoму фoрмaті тa Function Transformation — прo трaнсфoрмaцію рoлі HR у кoмпaніяx мaйбутньoгo.

Мoтивувaти, нaвчaти тa рoбити щaсливими  

Якщo кoмпaнії xoчуть пoдoлaти гoлoвний виклик у бoрoтьбі зa тaлaнти, тo вжe сьoгoдні мaють думaти прo тe, як та чого навчати своїх співробітників. У найближчі роки 54% працівників потребуватимуть перепідготовки, а загалом сьогодні 205 млн людей у світі залишаються безо роботи (проти 187 млн у 2019 році). Такими даними поділилася ректорка Academy DTEK Валерія Заболотна.

"Мегатренди сьогодні — це зміни в технологіях: автоматизація та технологічні інновації, великі дані та поглиблена аналітика, зміни в розподілі трудових ресурсів, зміна демографічного складу населення, зсув балансу сил в геополітиці та економіці, мегаполіси та агломерації, зміни цінностей та культури працездатного населення. Вже сьогодні HRD мають враховувати ці тенденції, щоб забезпечити свої компанії співробітниками у найближчі кілька років", — сказала у своєму виступі Валерія Заболотна.

Спікери івенту — HRD компанії Moneyveo Вікторія Золотаревська, в. о. Human Capital Director StarLightMedia Наталія Волнянська, керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв, HRD fintech-компанії LeoGaming Олена Подолян, менеджерка сообразно роботі з персоналом  "Філіп Морріс Україна" Маруся Барсукова, керівниця проєктного офісу  "Філіп Морріс Україна" Морская Друцька, старша директорка з управління людьми в ЕПАМ (регіон Азія, Іспанія, Україна) Леся Кирильчук, HR-директорка Bayadera Group Людмилка Савицька та керівниця департаменту з управління персоналом YASNO Людям милая Єропкіна — розповідали оборона те, що таке нова мотивація у постковідному світі, як розвивати фінтех-команди у висококонкурентній сфері серед IT-спеціалістів, як заохотити співробітників вплоть до створення інноваційних продуктів помощью навчання, як впровадження розумних підказок "наджів" допомагає підвищити ефективність роботи менеджерів, як неважный (=маловажный) втрачати ефективність за гібридних форматів роботи та чому богослужение тримати фокус на клієнтоцентричність.

"У 2020 році понад 2,5 тис. наших співробітників пройшли корпоративне навчання у межах проєктів РГК. Ми побудували навчання нате базі Києво-Могилянської бізнес-школи та Львівської бізнес-школи. Квінтесенцією програми розвитку лідерства стала наша власна топшкола РГК. Фокус її у тому, що топменеджери РГК здійснюють коучинг та наставництво слухачів щодо внутрішніх бізнес-процесів і стратегії розвитку бізнес-напрямів. Але найголовніше, що найкращі проєкти, які розробляються у школі, втілюються у РГК. Ми вже маємо декілька нових інноваційних бізнес-напрямів, які розробили під отрезок времени навчання наші співробітники", — розповідає керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв.

керівник департаменту управління персоналом РГК Костянтин Єрофтєєв

Ради те, як і що мотивує команду, получай що орієнтуватися, розробляючи стратегію перебудови компанії під покоління Z либо формуючи кар’єрний проект для міленіалів і бумерів, та як розвивати людей у компанії, обговорили учасники панельної дискусії "Мотивація, автоматизація та new skills" HRD "Київстар" Ксюша Олійник, директорка по роботі з персоналом, корпоративного партнерства та комунікацій Astarta-Kiev Світлана Мозгова, HRD "Нова пошта" Ніна Масюк та директорка з персоналу, соціального розвитку та екології ДТЕК Олена Семич. Модерував пульт управления CEO першої онлайн-платформи з пошуку роботи в Україні robota.ua Кірілл Манковскі.

У першому блоці HR Wisdom Summit обговорювали також тему аналізу та збирання великих даних пользу кого кращої роботи HR-департаментів. "Використовуючи HR- аналітику, ви можете поперед 80% підвищити ефективність рекрутингу, давно 50% знизити плинність кадрів та давно 25% підвищити результативність бізнесу", — вважає босс з управління персоналом "Медіа Групи Україна" Євген Бондаренко. У своєму виступі він навів статистику залежності результативності бізнесу та аналітики HR-процесів.

патрон з управління персоналом "Медіа Групи Україна" Євген Бондаренко

Безграмотный менш важливою була лейтмотив гендерного балансу у компаніях. "Рівність — це глобальний тренд. Щороку у світі кількість жінок держи посадах СЕО збільшується нате 5%. В Україні 30,6% жінок бери посадах топменеджерів", — ділиться Chief Governance Officer холдингу Techiia Мила Ткач-Ключник. У своєму виступі спікерка наводила дані, які свідчать ради те, що  гендерно збалансований топменеджмент — це вигідно бізнесу, адже 75% компаній, які відстежують гендерне різноманіття бери керівних посадах, повідомили насчет збільшення прибутку на 5-20%. Держи кожні 10% збільшення гендерної рівності бізнес констатує зростання доходів бери 1-2%.

Chief Governance Officer холдингу Techiia Мика Ткач-Ключник

В інноваційних компаніях HRD має брати судьба у розробленні стратегії 

HR-стратегія без- може існувати окремо від стратегії компанії загалом. Ролька HRD варто обговорити у команді, усі мають розуміти її важливість, вона змінюється залежно від вимог та цілей компанії. Насчет роль HR у формуванні бізнес-стратегії розповіли директорка департаменту объединение роботі з персоналом "Континентал Фармерз Груп" Ірина Романенко та командир з організаційного розвитку FAVBET Євген Дзюменко.

"HR-стратегія — це маловыгодный план роботи HR-департаменту, а стратегія роботи з персоналом і організацією всієї компанії пользу кого реалізації бізнес-амбіцій", — розповів для роль HRD у розробленні стратегії Євген Дзюменко.

Наприкінці саміту VP, Talent Management в Intellias Ромася Гапачило підсумував, що у людиноцентричних компаніях фінансові показники вищі.

Завершенням саміту стала церемонія нагородження найкращих HR-директорів та компаній України у номінації "Найкращий бренд роботодавця". У лонг-створка рейтингів "Найкращий роботодавець" та "Найкращий HRD" увійшли майже 200 українських компаній та їхніх кадрових управлінців. Топ-30 визначали експерти з національних і міжнародних рекрутингових агентств. Повний популярность та його методологія будуть опубліковані у найближчому номері журналу "ТОП-100. Рейтинги найбільших".

Організатори дякують партнерам заходу: головному партнеру "Медіа Група Україна", технологічному партнеру FAVBET, партнеру, що приймає, DTEK Academy, HR-партнеру robota.ua, продуктовому партнеру PepsiCo, чайному партнеру "СОЛОМІЯ", партнеру кава-пауз "КИЇВ ХЛІБ", партнеру ланчу "ФудМама", партнеру сирних делікатесів PRO CHEESE, сервісу оренди павербанків Power Now, горілчаному бренду Nemiroff та оператору власної мережі преміальних Led-екранів у Києві XVision, лідеру алкогольної галузі України BAYADERA GROUP. 

А також нашим медіапартнерам: "1 діловому каналу", "Апостроф ТВ", "5 диатрема", "33 канал", журналу "Мері Клер Україна", ТРК "Україна", порталу "После всего", інтернет-виданню "Comments.ua", інтернет-виданню Мarketer.ua, Соцпорталу, інтернет-порталу PaySpace Magazine, сайту "Таким (образом ХОЧУ", сайту Liga.net.


banner14

Категория: Обучение