Ярмарок вакансій Kyiv Post відбудеться 8 жовтня: які вакансії можна буде розглянути


Опубликованно 07.10.2021 13:05

Ярмарок вакансій Kyiv Post відбудеться 8 жовтня: які вакансії можна буде розглянути

У п'ятницю, 8 жoвтня 2021 рoку, Ярмaрoк Вaкaнсій Kyiv Post пoвeртaється дo звичнoгo oфлaйн-фoрмaту і зaпрoшує рoбoтoдaвців тa шукaчів приєднaтись дo зaxoду в Oсвітoрії Xaб з 11:00 дo 16:00. 

Нa зaxoді будуть присутні HR-дирeктoри тoпoвиx укрaїнськиx кoмпaній, які змoжуть пoділитись aктуaльними вaкaнсіями тa ради необхідності провести інтерв’ю в місці. Серед цьогорічних учасників: Winner, GOLAW, Національний копилка України, ProCredit Bank, Національна Гвардія України, Nestle, Premier Palace Hotel, LC Work та інші. 

Також держи заході буде представлений штатив видання Kyiv Post. Англомовна сплетница активно розвивається і постійно знаходиться в пошуках талановитих журналістів, сиречь у студентів журналістських ВУЗів если унікальна можливість дізнатись більше относительно роботу в одному з найкращих видань України. 

Серед відкритих вакансій, сверху які можна буде податись бери Ярмарку: 

  • Mediabayer
  • Affiliate manager
  • Project manager 
  • Client Advisor, 
  • Business Client Advisor, 
  • Credit Risk Analyst
  • Распорядитель з продажу
  • Фахівець відділу бронювання
  • Адміністратор JIRA.

Вхід пользу кого відвідувачів вільний за попередньої реєстрації: https://bit.ly/3y5Fwed

Роботодавці мають змогу приєднатись накануне події та підтвердити свою недоля до 6 жовтня включно. Більше деталей можна дізнатись после телефоном 044 591 77 88. Контактна пошта events@kyivpost.com 

Щоб слідкувати после оновленнями заходу, варто долучитись перед події на Фейсбуці. 

Захід если проведений згідно вимог Міністерства охорони привет’я України. 

ДОВІДКА

Ярмарок Вакансій Kyiv Post — впадина'єрний захід, який вже понад 17 років допомагає шукачам знайти роботу в топових українських та міжнародних компаніях, а також дізнатись більше оборона стан речей на ринку праці. 

Вперше Ярмарок Вакансій Kyiv Post був організований в 2014 році. З того часу приказ(ание) Kyiv Post організувала більш ніж 30 углубление’єрних заходів, получай яких роботодавці мали змогу поспілкуватись з талановитими кандидатами. Вже традиційно захід проводиться двічі получи и распишись рік — весною та восени, в періоди, если роботодавці найбільше потребують підсилення в командах. 

Ярмарок Вакансій Kyiv Post завжди проводився у форматі впадина’єрної виставки — топові компанії представляли свої стенди держи заході та мали змогу особисто поспілкуватись з відвідувачами, розповісти оборона корпоративну культуру та углубление’єрні можливості в компанії. Але у 2020 році у зв'язку з пандемією коронавірусу організатори були змушені вперше скоротать захід в онлайн-форматі — компанії мали змогу скоротать онлайн семінари та зробити відеопрезентації своїх компаній, а шукачі мали змогу ознайомитись з інформацією в прямому ефірі держи сторінках Kyiv Post Employment в соціальних мережах. 


banner14

Категория: Обучение