В Україні запустили освітню онлайн-програму про апсайклінг старого одягу


Опубликованно 21.10.2021 12:15

В Україні запустили освітню онлайн-програму про апсайклінг старого одягу

"Нoвe життя стaриx рeчeй, aбo мoдний aпсaйклінг з турбoтoю прo сeрeдoвищe" — oсвітня oнлaйн-прoгрaмa з мeтoю пoпуляризaції принципу усвідoмлeнoгo підxoду дo мoди тa відпoвідaльнoгo стaвлeння дo спoживaння прeдмeтів oдягу, взуття, aксeсуaрів. Цe нaзвa сeрії з восьми воркшопів, яка є основою онлайн-проєкту после участі фахівців у сфері апсайклінгу.

Проєкт реалізовується вслед за співфінансування Посольства Нідерландів в Україні та после підтримки Українського культурного фонду. Партнери: Lviv Fashion Week, Zero Waste Lviv. 

Серія відеороликів (Водан з яких виготовлений з використанням технології VR) — це приставки не- лише промоція екожиття та екомотивація, а й набір практичних інструкцій, рекомендацій в целях застосування на щодень. Це набір звичок і навичок "модного" апсайклінгу, які стануть у пригоді кожному прихильнику принципу відповідального споживання. Відтак, у кожному з 8-ми відеороликів глядач отримає коротку чітку інструкцію і візуалізацію схеми апсайклінгу.

Серед спікерів: Януша Червінська, дизайнерка бренду Yana Chervinska, засновниця платформи стійкої моди Sustainable Fashion Pad, засновниця ГО Беззайве, координаторка Мережі екостанцій України; дизайнерки Ольгуша Стеблак (бренд Olga Steblak) та Леся Марчук (бренд Olesya Marchuk); Ірина Соловій — дизайнерка, авторка бренду екологічного пакування "Згорток"; Ксения Гураль — дизайнерка бренду Gural jewelry; Іва Репницька та Наталія Капустинська — авторки численних майстер-класів возьми тему апсайклінгу; Marta Skinnysticks — авторка бренду художнього розпису одягу Skinnysticks.

Програма сверху тему апсайклінгу буде однаково цікавою як с целью тих, хто активно практикує основание усвідомленого підходу до моди, неведомо зачем і для тих, хто хоче, але невыгодный знає, з чого почати та як впровадити у щоденне життя максима відповідального споживання. Проєкт розрахований сверху широку аудиторію людей, які никак не є клієнтами люксових брендів, які можуть безграмотный цікавитися дизайнерським одягом та модою взагалі, а прямо-таки шукають спосіб переробити старі речі/одяг.  

Саме тому у програмі використаний DIY-підхід (Do It Yourself, разве ж зроби це сам) — размер, коли люди створюють речі своїми руками, який сьогодні став окремим суспільним трендом та популярним явищем масової культури.

Серія відеороликів з’явилася в мережі у жовтні. Всі відеоролики є повністю доступними пользу кого перегляду на Facebook-сторінці та Youtube-каналі проєкту.


banner14

Категория: Обучение