Де можна використовувати інтерактивну дошку


Опубликованно 13.01.2022 20:41

Де можна використовувати інтерактивну дошку

Інтерактивною дошкою називають великий екран, на якому можна відтворювати, змінювати зображення. Така система працює у тандемі з ноутбуком чи стаціонарним комп’ютером та призначена для перегляду даних у великій аудиторії.

Що потрібно для якісної роботи інтерактивної дошки

На сайті https://tech-pro.com.ua/uk/catalog/interaktivnye-doski/ можна придбати обладнання для демонстрацій, презентацій, уроків. Це інтерактивні дошки від відомих виробників. В асортименті є бюджетні варіанти та системи преміум-класу.

Де можна використовувати інтерактивну дошку

Щоб бездоганно налаштувати роботу мультимедії, потрібні:

  • дошка (сенсорна);
  • стаціонарний комп’ютер (ноутбук);
  • проєктор;
  • програмне забезпечення.

Використання дошки в освітньому процесі

Найчастіше інтерактивні сенсорні системи використовують у галузі освіти: дошкільної, позашкільної, шкільної, спеціальної технічної, віщої. Під час занять, уроків та лекцій за допомогою інтерактивної дошки можна пояснювати нові теми, закріплювати вивчений матеріал. Часто електронні дані та сучасний формат освіти цікавлять школярів та студентів більше, ніж застарілі форми викладання.

Для вчителя користування мультимедійною системою стало необхідним вмінням, оскільки воно дозволяє розробляти та проводити цікаві уроки.

Які функції інтерактивна дошка виконує у бізнесі

Сенсорна дошка з ноутбуком – це необхідний елемент конференц-зали чи кабінету керівника. За допомогою провідних технологій можна зробити презентацію товару, проєкту. Також це ефективний інструмент для маркетологів, працівників рекламних агенцій, дизайнерських студій. Підключення до системи не вимагає спеціальної підготовки, тому будь-який учасник переговорів чи важливої наради може вносити пропозиції, формувати інформаційні блоки, звертати увагу на конкретні дані чи виводити на екран потрібне зображення.

Переваги інтерактивних дошок

Базові плюси мультимедійних систем:

  • глядачі та слухачі не залежно від віку краще сприймають матеріал, якщо його подано за допомогою зображення на моніторі;
  • демонстраційні картки, слайди, фотографії, які відображаються на дошці під час виступу речника, дозволяють конкретизувати його тези, зробити текст легшим для сприйняття;
  • дані, які пропонуються під час заняття чи переговорів, можна легко видрукувати для всіх охочих;
  • під час демонстрації можна працювати, використовуючи декілька програм; ділити екран на блоки, відтворювати текст, ілюстрації, малюнки.

banner14

Категория: Новости