Що таке тім? Значення поняття в середовищі геймерів і в соціоніці


Опубликованно 25.02.2018 02:56

Що таке тім? Значення поняття в середовищі геймерів і в соціоніці

У повсякденному житті кожному з нас постійно доводиться стикатися з жаргонизмами і сленговими виразами. Російська мова останнім часом дуже багато запозичив термінів з англійської, особливо сильно сленговий англицизм спостерігається в сфері комп'ютерних технологій і серед геймерів. Багато сленгові слова з'являються в мові настільки швидко, що багато хто не встигають розібратися в їх значенні. Є дуже цікаве слово «тім», яке часто зустрічається на теренах ігрових чатів або на геймерських форумах. У статті піде мова про поняття «тім». Що це таке? Що воно значить? Звідки було запозичене? Визначення поняття

«Тім» - це англицизм, тобто походить від англійського слова, яке перекладається на російську мову як «команда», «згуртована група». В нашій мові цей вислів придбало більш вузьке значення - «згуртований колектив». «Тім» - це типовий жаргонізм, такого слова офіційно не існує, воно не є нормою літературної мови. Його використовують геймери в чатах і на форумах, а також в розмовній мові.

Значення поняття у геймерів

Отже, що таке тім у геймерів? Яке воно має значення?

Люди у багатьох онлайн-іграх намагаються об'єднатися в колективи, об'єднатися, збитися в «зграї», і тоді здолати супротивника значно легше. І якщо прочитати на форумі листування гравців, то вони саме це значення поняття вони мають на увазі.

Тім – це команда, група, за яку грає гравець. Наприклад, у листуванні можна зустріти вираз: «тіма раків», що означає колектив або група, персонажі якої грають дуже погано.

У деяких ситуаціях тім має значення «колектив згуртованих однодумців» або «колектив змовників». У гравців "Доти-2" є поширене вираз «дрімтім», що означає «команда невдах», тобто поняття використовується в дещо іронічному значенні.

Неважливо, в якій грі використовується тім, сенс один і той же – це команда, до якої належить гравець.

Деякі геймери вважають, що тім - це коли деякі нуби (невдахи, які не вміють грати) групуються в команду, щоб не було так страшно. Значення поняття в соціоніці

Але поняття використовується ще й в соціоніці. Що таке тім в соціонічної концепції? Яке значення має поняття?

Тім – це суть інформаційного обміну між людиною і навколишнім середовищем, це те, як і якого роду інформацію людина видає у світ або сприймає сам.

Дане поняття вигадали в соціоніці – це концепція типів особистості і взаємовідносин, які виникають між ними. Основоположником цієї теорії був у 1970 році Аушра Аугустінавічюте, а ґрунтувалася вона на типології Юнга і теорії Кемпинського А. Відповідно до цієї теорії, існує в світі 16 соціонічних типів особистості людини, в залежності від сприйняття світу і ставлення до нього, а також від реакції на дійсність.

Але слід відзначити, що соціоніка досі не має загальновизнаного наукового статусу.

Основні положення про тім в соціоніці

Отже, що таке тім в соціоніку?

У світі всі люди діляться на 16 тімів. Вважається, що це основа психіки людини, вона закладена з народження, і саме на неї накладаються виховання, моделі поведінки, досвід. До 21 року відбувається постійне наповнення тіма.

Психотип, або тім, визначає способи отримання інформації, особливості взаємодії людини з світом і людьми, визначає сильні і слабкі сторони людини.

У представника кожного окремого психотипу є свої сильні і слабкі сторони, особливості поведінки, способи мислення, власні цінності. Звичайно, характер людини залежить від виховання, освіти, оточення і багатьох інших факторів. Але існують і особливості устрою нашої психіки, які закладені природою. До однаковим психотипами відносяться люди з абсолютно різних верств суспільства: політики, безпритульні, вчені, домогосподарки. Їх об'єднують схожі реакції на будь-які життєві ситуації, близькі погляди на життя, суспільство, світ і людей.

Згідно соціоніці, тім людини не змінюється протягом життя, однак інформаційне наповнення особистості з роками змінюється.

Навіщо необхідно знати свій тім?

Свій психотип необхідно знати, щоб мати уявлення про своїх слабких і сильних сторонах пристрою психіки. Використовуючи свої сильні функції, можна уникнути депресій і перевантажень. Знаючи свій психотип, можна знайти людину з відповідним тімом для дружби, сімейних відносин. Слід також зазначити, що межтимные відносини поділяються, згідно теорії соціоніків, на погані, нормальні і хороші. Всі відносини в суспільстві – це фон, на якому відбувається спілкування між людьми. Ми навіть не замислюємося про те, що вміємо відчувати його, у кожного в житті була така ситуація, коли бачимо начебто людину перший раз, а всередині відчуваємо, що він нам не подобається.

У мережі інтернет дуже багато інформації на дану тему, в світі існує величезна кількість шкіл, які вивчають дану тематику, але багато з них між собою не дружать, а іноді і відверто ворогують.


banner14

Категория: Студентам